Freiburg – Leverkusen 1:1 (kon.) | Bayern – Union Berlín 3:0 (kon.)
Bayern Mníchov
3:0 (3:0)
1. FC Union Berlín
Nedeľa 26.02.2023, 17:30 • Allianz Arena, Mnichov • Nemecká Bundesliga • 22. kolo

45+1
    Bayern právě vstřelil branku!
    Před poločasovou přestávkou jdou domácí do tříbrankového vedení! Kingsley Coman vybojoval míč na pravé straně, kde jej posunul Müllerovi, jenž našel ve vápně JAMALA MUSIALU a ten zakončil do poloprázdné svatyně. Asistence: Thomas Müller.

40
    Domácí celek se ujímá dvoubrankového vedení! Po velké chybě hostů se k míči dostal Müller a famózní přihrávkou uvolnil KINGSLEYHO COMANA, který obešel brankáře a zakončil do prázdné. Asistence: Thomas Müller.

31
    Nyní už domácí překonali defenzívu soupeře a ujímají se vedení! Kingsley Coman z pravé strany poslal přesný centr na hlavu ERICA CHOUPO-MOTINGA, jenž zakončil do protipohybu brankáře k pravé tyči. Asistence: Kingsley Coman.

Dávid Švec

Góly: 31. Choupo-Moting (Coman), 40. Coman (T. Müller), 45+1. Musiala (T. Müller)

Karty:   84. Pavard (BAY) – 33. Thorsby (UNB)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 9:3. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:9.
    Bayern Mníchov: Sommer – Stanišić (78. Cancelo), Pavard, de Ligt, Davies – Kimmich (78. L. Sané), Goretzka – Coman (65. Mané), T. Müller (C) (87. Tel), Musiala – Choupo-Moting (65. Gnabry).
    Náhradníci: Ulreich – Blind, Gravenberch, Sarr.

Tréner: Julian Nagelsmann

1. FC Union Berlín: Rønnow – Doekhi, Knoche, Leite – Trimmel (C), Laïdouni, Khedira (78. Haberer), Thorsby (63. Seguin), Roussillon (66. Gießelmann) – S. Becker (63. Leweling), Siebatcheu (63. Behrens).
    Náhradníci: Grill – Jaeckel, Juranović, Michel.