Turín – Empoli 1:1 (kon.) | Monza – Spezia 2:0 (kon.) | Salernitana – Hellas Verona 2:1 (kon.)
Udinese – Bergamo 2:2 (kon.) | Cremonese – Neapol 1:4 (kon.) | AS Rím – Lecce 2:1 (kon.)
FC Turín
1:1 (0:0)
Empoli FC
cz Nedeľa 09.10.2022, 12:30 • Stadio Olimpico Grande, Turín • Talianska Seria A • 9. kolo

Fotbalisté Turína spořádali před přestávkou nehoráznou porci smůly. Trefili tyč, několik tutovek vychytal brankář Vicario a Mirančukův gól po několika minutách odvolal VAR pro odhalený ofsajd dávno před zrodem samotné akce. Hned po přestávce pak fantastickými nůžkami poslal dosud marné Empoli do vedení střídající Destro.
    Domácí se vůbec nedostávali ke své hře z první půle, přesto v poslední minutě paradoxně odvrátili hrozbu čtvrté porážky v řadě díky Lukićovi, který důrazně sledoval míč a Lupertův odkop se od něj odrazil za brankovou čáru. (14:29:53)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 11:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:11.

90+5

90+4
    Žlutou kartu za zdržování hry vidí brankář Empoli Guglielmo Vicario.

90+4
    Míč se dostal za koncovou čáru od Lukićovy hrudi, od brány odkopává Vicario.

90+3
    Nejzazší v chumlu naskakujících hráčů Radonjić hlavičkoval Lukićův centr daleko vedle.

90+2
    Přímý kop po faulu Hendersona na Karamoha asi pět metrů před velkým vápnem.

90
    Nastavuje se 5 minut.
    90. Saša LUKIĆ - 1:1

90
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Po nemalé porci smůly, kterou si domácí vybírali v prvním poločase, dosáhl SAŠA LUKIĆ na šťastné vyrovnání. Vyplatilo se důrazné napadání, míč se od srbského záložníka do sítě odrazil po Lupertově odkopu.
    Dosud spolehlivý stoper Empoli chtěl uklidit vyškrábnutý střílený centr novice na hřišti Karamoha, jenže výsledek byl přesně opačný.

90
    Do vzduchu se vyšrouboval Nemanja Radonjić a hlavičkoval Lukićův centr prudce nad břevno.

88
    Naposledy střídal FC Turín:
    Djidjiho nahrazuje Yann Karamoh. Je tedy už jisté, že český reprezentant Zima zůstane opět na lavičce.

87
    Pokračující nápor Turína zhatil útočný faul na pravém křídle.

85
    U Djidjiho přetaženého centru byl dříve hostující Stojanović, zápasnicky ho oběma rukama kolem pasu složil napadající Vojvoda.

84
    Destro vypomohl při bránění standardní situace odhlavičkováním míče do zámezí.

84
    Lukićův centr byl sražen na další roh.

83
    Na centrovaný míč naskočil Koffi Djidji a hlavičkoval zase vysoko nad břevno. Po přívalu šancí v prvním poločase jsou domácí vepředu neškodní.

83
    Rohový kop pro Turín, kterému již začíná téct do bot i virtuálně, doslovně leje na hráče nonstop od začátku zápasu.