Mönchengladbach – Kolín nad Rýnom 5:2 (kon.) | Hertha – Freiburg 2:2 (kon.) | Stuttgart – Union Berlín 0:1 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
5:2 (2:1)
1. FC Kolín nad Rýnom
cz Nedeľa 09.10.2022, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach (Kapacita: 54 057) • Nemecká Bundesliga • 9. kolo

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:14. (17:31:43)

Dnešní utkání je za námi. Domácí vstoupili do druhé půle velice dobře a už v 47. minutě se dostali do vedení 3:1. Krásnou střelou poblíž hranice vápna se prezentoval Lars Stindl. Poté domácí kontrolovali hru a svého soupeře prakticky nepouštěli k míči. V 76. minutě navíc zvýšili své vedení na 4:1. Autorem branky se stal Rámí Binsibajní, který navíc přidal druhou branku v utkání. Hosté i v deseti dokázali snížit, a to v 83. minutě, kdy se trefil střídající Denis Huseinbasic. Borussia ještě v samotném závěru přidala jednu branku, kterou vstřelil Marcus Thuram. Domácí si tak připisují do tabulky plný počet bodů.

90+4

90+3
    Pléa se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale soupeřovu branku přestřelil.

90+1
    Mönchengladbach právě vstřelil branku! Domácí drtí svého soupeře! MARCUS THURAM dostal skvělou přihrávku do vápna od Pléy, a ten následně krásnou střelou z první pod břevno zvyšuje na 5:2.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka dnešního utkání.

88
    Uth se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale Sommera překonat nedokázal.

86
    Borges Sanches se skvěle uvolnil přes dva obránce, ale jeho následná přihrávka na Thurama byla velice špatná a míč tak skončil jen v moci brankáře hostů.

85
    Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.

83
    Köln právě vstřelil branku! Hosté snižují na 4:2! Hosté poslali do vápna dlouhý aut, který se dostal až k DENISU HUSEINBASICOVI, a ten následně rozvlnil síť za Sommerem.

83
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach:
    ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Patrick Herrmann,
    ze hřiště odchází Rámí Binsibajní, přichází Luca Netz.

82
    Uth poslal do vápna centr, který odvrátil do bezpečí jeden z domácích hráčů.

82
    Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů.

81
    Hofmann je zpět na trávníku a vypadá to tedy, že ho dohraje.

80
    Trápí ho křeče a je možné, že ho trenéra domácích Daniel Farke vystřídá.

80
    Hofmann má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen.

80
    Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

78
    ze hřiště odchází Christoph Kramer, přichází Yvandro Borges Sanches.

Martin Penker

Góly: 27. Friedrich (J. Hofmann), 45+2. Binsibajní (pen.), 47. Stindl, 76. Binsibajní (J. Hofmann), 90+1. Thuram (Pléa) – 31. Kainz (pen.), 83. Huseinbasic

Karty:   7. Stindl (MNC), 38. Binsibajní (MNC) – 10. Kainz (KLN), 63. Schirí (KLN)   45+1. Kainz (KLN)

Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:14.
    Borussia Mönchengladbach: Sommer – Scally, Friedrich, Elvedi, Binsibajní (83. Netz) – Weigl, Koné – J. Hofmann (83. Herrmann), Kramer (78. Borges Sanches), Stindl (C) (52. Pléa) – Thuram.
    Náhradníci: Sippel – Jantschke, Lainer, Ngoumou, Reitz.

Tréner: Daniel Farke

1. FC Kolín nad Rýnom: Schwäbe – Schmitz (60. Huseinbasic), Kilian, Hübers, Hector (C) – Schirí – Ljubičić (40. Schindler), Duda (60. Adamjan), Kainz – Maina (75. Uth), Tigges (60. Dietz).
    Náhradníci: Urbig – Martel, K. Pedersen, Soldo.

Tréner: Steffen Baumgart