Valladolid – Real Betis 0:0 (kon.) | Cadiz – Espanyol 2:2 (kon.) | Sociedad – Villarreal 1:0 (kon.)
Barcelona – Vigo 1:0 (kon.)
Cadiz CF
2:2 (1:0)
RCD Espanyol Barcelona
cz Nedeľa 09.10.2022, 16:15 • Estadio Nuevo Mirandilla, Cádiz • Španielska LaLiga • 8. kolo

Druhý poločas měl podstatně větší grády, v šatně Espanyolu zřejmě proběhla bouřka, která hosty vyburcovala k mnohem větší aktivitě a po sérii hrubých chyb inkasovaný gól v závěru první půle odčinil dvěma zásahy Joselu Sanmartín. Navíc další dvě velké šance střídajícího Puada zneškodnil brankář Ledesma.
    Domácí však nesložili zbraně a díky Lucasi Pérezovi, který přišel na hřiště v 64. minutě, vyrovnali. Tentýž hráč mohl být také dvougólový, kdyby se v závěru nastaveného času jeho trestný kop neodrazil od břevna.
    I tak Cádiz dnes ztrojnásobil svůj střelecký účet sezóny. Zápas skončil stejně jako v květnu remízou 2:2. (18:21:38)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 13:12.

90+5

90+4
    Lucas Pérez měl na kopačce další obrat ve prospěch Cádizu! Skvěle provedený trestný kop z 20 metrů se však od břevna odráží před brankovou čáru.

90+3
    Další žlutá karta pro Espanyol Barcelona může mít vážnější následky. Pol Lozano podrazil Sobrina jen nějaké tři metry před velkým vápnem.

90+2
    Žlutá karta pro Espanyol Barcelona. V nervózním závěru zajel ostře do Mariho u postranní čáry Óscar Gil.

90+2
    Centr Alexe Fernándeze byl pro Lecomtea lahůdkou. Brankář Espanyolu příliš nespěchá s rozehrávkou a domácí fanoušci pískají.

90
    Nastavuje se pět minut.

90
    Anthony Lozano udržel míč ve hřišti zpětnou hlavičkou na Cabrera, jeho prodloužení však hosté vystihli a dostávají míč do bezpečí.

89
    Ocampo hledal prudkým centrem spoluhráče na zadní tyči, Lecomte stačil míč vyboxovat.

87
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona:
    ze hřiště odchází Vinícius Souza, přichází Pol Lozano,
    ze hřiště odchází Eduardo Expósito, přichází Óscar Gil.

86
    Roh se opakuje po zblokované střele Lucase Péreze.

86
    Po krátké poradě hlavního rozhodčího s VAR se penalta za tento zákrok nepíská.

85
    Na rohový kop Cádizu naskakoval Sobrino, ale hlavičku na bránu neusměrnil, hraničně tvrdě střežený Olivánem poslal míč dozadu.

83
    Střídání v týmu Cádiz CF:
    ze hřiště odchází Rubén Alcaraz, přichází José Mari.

81
    Espanyol drží míč okolo středové čáry a před závěrečnou desetiminutovkou obě mužstva sbírají síly na možný finiš.

78
    Cádiz právě vstřelil branku!
    Álex Fernández poslal po autovém vhazování krásný dloubáček Alfonsu Espinovi, jehož zpětnou přihrávku uklidil potupně mezi nohy brankáře z osmi metrů LUCAS PÉREZ.

78
    Lecomte vyboxoval míč k Ocampovi, ani tomu se nepodařilo dostat ho před bránu.

Karel Jedlička

Góly: 41. Chust, 78. Lucas Pérez (Espino) – 51. Joselu (Oliván), 67. Joselu (Expósito)

Karty:   32. San Emeterio (CAD), 36. Chust (CAD), 47. Zaldúa (CAD), 69. Ocampo (CAD) – 13. Melamed (ESB), 68. A. Vidal (ESB), 90+2. Ó. Gil (ESB), 90+3. P. Lozano (ESB)

Cadiz CF: Ledesma – Zaldúa, L. Hernández, Chust, Espino (C) – Alejo (64. Ocampo), San Emeterio (57. Ále. Fernández), Alcaraz (83. Mari), Bongonda (57. A. Lozano) – Sobrino, Negredo (64. Lucas Pérez).
    Náhradníci: D. Gil – Fali, Cala, Arzamendia, Blanco, Mabil, Á. Giménez.

Tréner: González

RCD Espanyol Barcelona: Lecomte – Calero, Se. Gómez, Cabrera, Oliván – Souza (87. P. Lozano), Darder (C) (75. Bare), Expósito (87. Ó. Gil) – A. Vidal (75. Lazo), Joselu, Melamed (37. Puado).
    Náhradníci: García, Álv. Fernández – El Hilali, Gómez, Simo.

Tréner: Martínez

Rozhodca: Hernández – Naranjo, Sánchez