Turín – Empoli 1:1 (kon.) | Monza – Spezia 2:0 (kon.) | Salernitana – Hellas Verona 2:1 (kon.)
Udinese – Bergamo 2:2 (kon.) | Cremonese – Neapol 1:4 (kon.) | AS Rím – Lecce 2:1 (kon.)
US Salernitana 1919
2:1 (1:0)
Hellas Verona
cz Nedeľa 09.10.2022, 15:00 • Stadio Arechi, Salerno • Talianska Seria A • 9. kolo

To je ode mě vše. Přeji pěkný zbytek víkendu. (17:17:55)

Do druhé půle nastoupili aktivněji hosté, kdy hrozili především z křídelních prostorů. Odměnou jim byla branka Depaoli z 54. minuty. Další branku mohl přidat Verdi, jenž nastřelil pouze levou tyč. Domácí se do šancí moc nedostávali a hrozili spíše z protiútoků. Nečekaným gólem v 94. minutě rozhodl o výsledku zápasu Dia. Vyhrocený závěr přinesl ještě 2 červené karty, které byly zajisté zbytečné. Domácí si z dnešního utkání odnáší velmi cenné 3 body. Naopak hosté si připisují 4. porážku v řadě.

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:15.

90+10

90+9
    Boulaye Dia měl příležitost zvýšit rozdíl ve skóre. Ve vápně byl stažen na zem obráncem Verony, sudí tento zákrok nechal bez odpískání.

90+7
    Červenou kartu vidí také mimo hřiště Federico Ceccherini.

90+7
    Ivan Radovanović si na závěr komplikuje start v dalším zápase. Rozhodčí totiž vytáhl z kapsy kartu červené barvy, což znamená, že domácí kapitán musí opustit hrací plochu.

90+5
    Žlutá karta pro tým US Salernitana 1919 (Flavius Daniliuc).

90+5
    Na hřišti jsou k vidění velké oslavy domácího celku. Čas stále běží.
    90+4. Boulaye DIA - 2:1

90+4
    Salernitana právě vstřelila branku!
    BOULAYE DIA se na hranici vápna dostal ke střele, a svým pokusem nedal brankáři sebemenší šanci. Salernitana tak v samotném závěru přelívá skóre utkání na svou stranu.

90+2
    Žlutá karta pro tým US Salernitana 1919 (Junior Sambia).

90+1
    Střídání v týmu US Salernitana 1919:
    ze hřiště odchází Norbert Gyömbér, přichází Junior Sambia,
    ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Dylan Brún.

90
    Hlavní arbitr nastaví 5 minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Táhlý tlak se daří udržet hráčům Verony na útočné polovině. Obrana domácích má plné ruce práce.

89
    Verdiho centr dokázala odvrátit obrana Salernitany. Míč na kopačkách dlouho neudržela. V útoku budou moct pokračovat hosté.