Jagiellonia – BFC Siófok 3:0 (kon.) | Ružomberok – Bardejov 4:2 (kon.) | Zagłębie – Gabala 2:1 (kon.)
Kisvárda FC – Ostrava 0:1 (kon.) | Zabrze – Levski Sofia 1:1 (kon.) | Lech Poznań – Shkupi 4:1 (kon.)
Gdańsk – Odesa 0:2 (kon.) | Radomiak – Bačka Topola 2:1 (kon.) | Wisla Kraków – Razgrad 1:1 (kon.)
Stal M. – Slavia Sofia 3:0 (kon.)
KKS Lech Poznań
4:1 (2:0)
KF Shkupi
pl Utorok 18.01.2022, 15:00 • Belek, Turcja • Prípravný zápas

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Lecha i pewne zwycięstwo. Kolejorz pokonał FK Shkupi 4:1 i w drugim meczu na obozie w Belek odniósł drugie zwycięstwo. Dziękuję za uwagę! (16:53:26)

46
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Karlstrom, na boisku pojawia się Murawski.

46
    Druga połowa rozpoczęta.

Bardzo dobry wynik Kolejorza do przerwy. Lech prowadzi z wicemistrzem Macedonii Północnej 2:0, a bramki dla ekipy Macieja Skorży zdobywali Kvekveskiri i Milić. Niebawem wracamy na drugą odsłonę, zostańcie z nami!