Real Betis – Alavés 4:0 (kon.) | Cadiz – Espanyol 2:2 (kon.)
Real Betis
4:0 (3:0)
Deportivo Alavés
cz Utorok 18.01.2022, 20:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španielska LaLiga • 21. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji vám hezký zbytek večera. (22:27:58)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 14:14.

Real Betis naplnil očekávání roli favorita a posouvá se o krok blíž na druhou Sevillu. Ačkoli byla první půle poměrně vyrovnaná a oba týmy si uměly vytvořit šance, tak i přesto dokázali domácí nasázet rovnou tři branky. O otevření skóre zápasu se postaral v 11. minutě Borja Iglesias, který hlavičkou uklidil míč na vzdálenou tyč, druhý padl ve 29. minutě, kdy Sergio Canales pomocí břevna precizně uklidil balon za záda Pacheca a třetí ve 41. minutě po obrovské hrubce Miazga, jehož nepozornost vyslala střelce dvou branek Borja Iglesiase. Druhá půle patřila převážně domácím, což potvrdil v 55. minutě Juanmi.

90+2

90+1
    Hlavní sudí nemá důvod nastavit víc než dvě minuty.

90+1
    Hráči obou mužstev se už nikam neženou a vypadá to, že 4:0 bude konečný výsledek dnešního utkání.

90
    Prudká střela Carvalha z ostrého úhlu skončila nad bránou Pacheca.

88
    Ofsajdové postavení překazilo hostům v útoku.

87
    Bellerin na sebe natáhl hráče, díky čemuž udělal prostor Mirandovi, jehož střelecký pokus z dvaceti metrů skončil vysoko nad.

85
    De la Fuente svým centrem našel pouze hráče Betisu.

83
    Tachi si dobře pohlídal míč, čímž získal pro svůj tým autové vhazování.

82
    Nahrávka naslepo do šestnáctky Pacheca našla hráče v zelenobílém, jehož pokus skončil mimo tři tyče.

81
    Rioja se na chvíli zdál, že je nezastavitelný. Potom ale přišel nepříjemný skluz zezadu od Guardada, na což rozhodčí nemohl jen tak přihlížet.

77
    Miranda nic neriskoval a radši míč odkopl do autu.

76
    Tachi našel ve vápně de la Fuenta, jehož pokus končí v boční síti.

74
    Laguardio dobrým obranným zákrokem poslal míč na roh.

72
    Žlutou kartu dostává Edgar González (Real Betis).

71
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Guido Rodríguez, přichází William Carvalho.
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Willian José.
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Rodri.

70
    Fékir si poradil s letícím balonem luxusně a střelou z voleje orazítkoval horní tyč. Škoda, že se nacházel v ofsajdovém postavení

Jakub Hladký

Góly: 11. Iglesias (Canales), 29. Canales (Guardado), 41. Iglesias, 55. Juanmi (Fékir)

Karty:   72. González (RBE), 81. Guardado (RBE)

Real Betis: C. Bravo – Bellerín, Pezzella, González, Miranda – G. Rodríguez (71. W. Carvalho), Guardado (C) – Canales (71. Rodri), Fékir, Juanmi – Iglesias (71. José).
    Náhradníci: Robles, Rui Silva – V. Ruiz, Camarasa, W. Carvalho, Sabaly, Tello, José, D. Lainez, Rodri, Ruibal.

Deportivo Alavés: F. Pacheco – Martín, Miazga, Laguardia (C), R. Duarte (48. López) – Jason (46. Sivera), Moya (46. García), Escalante (46. Pina), Rioja – Méndez, Joselu.
    Náhradníci: Sivera – López, De la Fuente, Pellistri, Martín, Pons, Sylla, Abqar, García, Pina, Tachi.

Rozhodca: J. Sánchez – Méndez, García