Jagiellonia – BFC Siófok 3:0 (kon.) | Ružomberok – Bardejov 4:2 (kon.) | Zagłębie – Gabala 2:1 (kon.)
Kisvárda FC – Ostrava 0:1 (kon.) | Zabrze – Levski Sofia 1:1 (kon.) | Lech Poznań – Shkupi 4:1 (kon.)
Gdańsk – Odesa 0:2 (kon.) | Radomiak – Bačka Topola 2:1 (kon.) | Wisla Kraków – Razgrad 1:1 (kon.)
Stal M. – Slavia Sofia 3:0 (kon.)
Kisvárda FC
0:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
cz Utorok 18.01.2022, 14:00Prípravný zápas

Tohle je ode mne vše, děkuji za pozornost a na shledanou. (16:21:15)

Přípravné utkání mezi Kisvárda FC a FC Baník Ostrava je u konce, a to znamená, že Baník svůj druhý přípravný zápas v Turecku zvládl. To, že byl zápas vyrovnaný se potvrdilo, jak v první, tak ve druhé půli. V první pětačtyřiceti minutovce jsme se kromě úniku v závěru poločasu hráče Kisvárdy, který byl na poslední chvíli skluzem o míč odebrán, ničeho většího nedočkali. Do začátku druhé půle sice vběhl lépe domácí celek, ale i přesto to byl právě Baník, který po parádní střele Lukáše Budínského v 53. minutě šel do vedení a jednobrankový náskok si už pohlídal.

90+0

90+0
    Poslední, co jsme mohli v zápase vidět, byl přetažený nákop za obranu Baníku, na což Murin bez problému zareagoval.

89
    Centr z pravé strany našel hráče domácích, který svou hlavičku umístil pouze do rukavic Murina.

88
    Přihrávka za obranu hledajíc Almásiho letěla na druhou stranu, než si tento útočník Baníku nabíhal.

87
    Smékal se hezky uvolnil na středu hřiště, díky čemuž vybojoval pro svůj tým faul.

85
    Ze zavřené pravé strany vzešel nakonec jako vítěz domácí celek.

83
    Hráč Baníku na sebe dobře natáhl tři bránící hráče a když se uvolnil prostor na druhé straně, tak přihrávkou našel spoluhráče, který místo toho, aby střílel z dobré pozice, tak radši hledal svého spoluhráče, kterého však nenašel.

81
    Centr z pravé strany skončil na kopačce hráče v červeném, který se stihl obtočit kolem své osy a zakončit míč těsně kolem levé tyče.

78
    Almási nepochopil záměr svého spoluhráče u pravého praporku, a tak Baník o míč přichází.

77
    De Azevedo hledal přes celou soupeřovu šestnáctku svého spoluhráče, jeho přihrávka byla ale nepřesná a ve hře pokračují červení.

75
    Pohotový Murin si vyběhl na letící míč a vyboxoval jej do bezpečí.

73
    Lukáš Budínský se ujmul kopu a poslal svou střelu pouze doprostřed brány.

73
    Brankář domácích si šel pro míč, ten však chytl mimo své území a Baník bude rozehrávat zajímavou standardní situaci.

71
    Po delší době se dostali hosté na půli soupeře, nic většího z toho ale nebylo.

69
    Hráči v červeném se natlačili při rohu do malého vápna, tohle skončilo pro Baník dobře, protože roh mířený na přední tyč našel pouze hráče v modrém.

68
    Hráči Baníku zatlačeni na své půli a zatím nechávají svého soupeře hrát.

66
    Rohový kop hostů skončil na zadní tyči, kde však nebyl nikdo z hráčů v modrém připraven.