Lazio – Udinese 1:0 (po pr.) | Juventus – Sampdoria 4:1 (kon.)
Lazio Rím
1:0 (0:0)
Udinese Calcio
cz Utorok 18.01.2022, 17:30 • Stadio Olimpico • Taliansky pohár • Osemfinále

Tak jak to vývoj zápasu postupně ukazoval, tak nakonec postup do další fáze poháru rozhodla jedna branka. Ta nakonec přišla ihned po začátku druhého nastavení v prodloužení. Postaral se o ni Immobile, který tak svůj tým poslal do čtvrtfinále poháru. Tam se Lazio střetne s AC Milán, které si nedávno poradilo 3:1 s Janovem a to taky až po prodloužení. (20:10:21)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 18:14.

120+1
    I nyní nastavil sudí jednu minutu. Lazio navíc bude zahrávat roh a je jisté, že už bude chtít míč udržet v tomto místě.

120
    Běží nám poslední minuta druhého nastavení. Lazio vhazuje aut na polovině svého soka.

119
    Menší horko před brankou Reiny. Ten nevyskočil přesně a míč zůstal ve vzduchu. Ovšem následně jej nekompromisně odkopl jeden z dalších hráčů Lazia.

118
    Moro nyní i za cenu žluté karty fauloval pronikajícího soupeře po pravé lajně.

117
    Žlutou kartu dostává Arslan (Udinese Calcio).

117
    Dlouhý míč si ihned vzal jeden z obránců Lazia a hosté ví, že se jim čas opět o něco zkrátil.

115
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Patric, přichází Vavro.

113
    Lazio už však zdržuje hru, jak se jen dá. Nyní bude střídat svého dalšího hráče.

112
    Hosté musí výrazně přidat směrem k brance, jestliže chtějí dostat zápas do penalt.

110
    Rozhodčí to vyřešil šalamounsky a kartu ukázal jak hráči domácích – Hysaj, tak hostujícím – Soppy.

109
    Po faulu domácího hráče se strhly menší emoce a hlavní sudí nyní musí hlavně uklidnit rozvášněnost hostujících hráčů.

108
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Pussetto, přichází Nestorovski.
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Perez, přichází Nuytinck.
    106. Ciro IMMOBILE - 1:0

106
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Tak CIRO IMMOBILE přece jen pravděpodobně bude tím mužem, který rozhodně o osudu zápasu. Lazio po zahájení druhého poločasu prodloužení vyslalo dlouhý míč dopředu, kde si na něj naběhl Immobile a ten ve vzduchu tečoval míč za záda vyběhnutého Silvestriho. Asistence: Danilo Cataldi.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První část prodloužení taky branku nepřineslo. Lazio byl aktivnější, ale i nadále se jim nedaří prosadit před Silvestriho. Branka mohla padnout po standardní situaci, ale hosté i se štěstím dokázali celou situaci přečkat bez úhony.