Jagiellonia – BFC Siófok 3:0 (kon.) | Ružomberok – Bardejov 4:2 (kon.) | Zagłębie – Gabala 2:1 (kon.)
Kisvárda FC – Ostrava 0:1 (kon.) | Zabrze – Levski Sofia 1:1 (kon.) | Lech Poznań – Shkupi 4:1 (kon.)
Gdańsk – Odesa 0:2 (kon.) | Radomiak – Bačka Topola 2:1 (kon.) | Wisla Kraków – Razgrad 1:1 (kon.)
Stal M. – Slavia Sofia 3:0 (kon.)
KKS Lech Poznań
4:1 (2:0)
KF Shkupi
pl Utorok 18.01.2022, 15:00 • Belek, Turcja • Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Znamy skład wyjściowy Lecha:

van der Hart – Šatka, Salamon, Milić, Douglas – Karlström, Kvekveskiri – Skóraś, Marchwiński, Kamiński – Amaral.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął.

30
    Trzydzieści minut sparingu w Belek za nami. Jak na razie utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

Pierwsza połowa skończona.

Bardzo dobry wynik Kolejorza do przerwy. Lech prowadzi z wicemistrzem Macedonii Północnej 2:0, a bramki dla ekipy Macieja Skorży zdobywali Kvekveskiri i Milić. Niebawem wracamy na drugą odsłonę, zostańcie z nami!

46
    Druga połowa rozpoczęta.

46
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Karlstrom, na boisku pojawia się Murawski.