Lazio – Udinese 1:0 (po pr.) | Juventus – Sampdoria 4:1 (kon.)
Juventus Turín
4:1 (1:0)
Sampdoria Janov
cz Utorok 18.01.2022, 21:00 • Allianz Stadium (Torino). • Taliansky pohár • Osemfinále

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (23:03:39)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 15:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 14:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:8.

Juventus v úvodu druhého poločasu zvýšil svůj náskok a kráčel za postupem. Krátce po hodině hry sice chyboval a z první střely inkasoval, avšak byl to jen dílčí úspěch soupeře, poté už pálili do černého znovu jen domácí, kteří překonali, jinak velmi dobře chytajícího Falconeho, ještě dvakrát a dokráčeli si pro zasloužený postup.

90+3

90+2
    Juventus spíš už jen vyčkává na závěrečný hvizd, ještě jednu minutu musí vydržet.

90+1
    Nastavují se ještě tři minuty.

90
    Perin pomáhá spoluhráčům s rozehrávkou, ti vyráží dopředu.

89
    Hosté kombinují na soupeřově polovině, avšak teď už jde jen o to, aby neutrpěla větší gólový příděl. Vítěz je jasný.

88
    Žlutou kartu dostává Vieira (UC Sampdoria).

86
    Následoval nepříjemný střelecký pokus domácích na bližší tyč, ovšem Falcone včas skočil a balón vyrazil.

85
    Žlutou kartu dostává Rincón (UC Sampdoria), který na pravém křídle fauloval protihráče.

85
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Caputo, přichází Ciervo.

84
    Rabiot se protlačil po levé straně až do zakončení, svojí bombou orazítkoval bližší tyč brány.

82
    Dybala málem přidal pátý gól, ale z ostrého úhlu střílel jen do připraveného gólmana hostů, jenž stál u své pravé tyče.

81
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Augello, přichází Dragusin.

79
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Morata, přichází Kaio Jorge.

78
    Žlutou kartu dostává Alex Sandro (Juventus FC).
    77. MORATA - 4:1

77
    Juventus právě vstřelil branku!
    ALVÁRO MORATA si vybral levý dolní roh soupeřovy svatyně a ač si Falcone na balón sáhl, vyrazit jej nestačil.