Bayern – Augsburg 5:2 (kon.) | Brémy – Mönchengladbach 2:4 (kon.) | Dortmund – Leverkusen 3:1 (kon.)
Frankfurt – Freiburg 3:1 (kon.) | Hoffenheim – Hertha 2:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Schalke 1:0 (kon.)
Stuttgart – Bielefeld 0:2 (kon.) | Union Berlín – Lipsko 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Mainz 2:3 (kon.)
VfB Stuttgart
0:2 (0:0)
DSC Arminia Bielefeld
cz Sobota 22.05.2021, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Nemecká Bundesliga • 34. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:31:41)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 11:8. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:11.

Stuttgart končí sezónu na devátém místě, což je na postupujícího z 2. nejvyšší soutěže skvělý počin. Spokojeným nováčkem je i Arminia, která díky skvělému finiši uhájila patnácté místo. Do baráže jde Kolín a sestupujícími jsou tradiční kluby z Brém a Schalke.

Dvojnásobná minela střídajího Ahamady obrovsky pomohla Bielefeldu ke třem bodům znamenající setrvání v Bundeslize. Devatenáctiletý Francouz v 65. minutě školácky ztratil míč a všechno ještě zhoršil faulem na Okugawu. Fabian Klos nařízenou penaltu proměnil a za pár minut slavil se spoluhráči i druhý gól z dílny Doana. Více ze hry měl celý zápas Stuttgart. S výjimkou neuznaného zásahu Kalajdžiće si ale nepřipravil vesměs žádné šance.

90+2

90+1
    Hráči Stuttgartu svými přihrávkami celou druhou půli neomylně nachází Stefana Ortegu. Teď se tak stalo po nákopu ze středu pole.

90
    Nastavují se pouze dvě minuty.

89
    Ortegův výkop doletěl až k pokutovému území na opačném konci hřiště. Utkání se v relativním poklidu dohrává, o všem podstatném už je rozhodnuto.

88
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Ricu Doan, přichází Christian Gebauer.

88
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Masaja Okugawa, přichází Fabian Kunze.

88
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Fabian Klos, přichází Christian Gebauer.

87
    Hamadi Al Ghaddioui se hlavou položil do centru od Kamińského, jenže míč se od země odrazil až nad horní tyč Ortegovy brány.

85
    A ještě jednou Didavi nasměroval těžkou přihrávku k hostujícímu brankáři. To už zbývá do konce běžné hrací doby jen pět minut.

84
    Manuel Prietl šel ostře do skluzu, jenže Didavi z nařízené standardní situace nakopl míč přímo do náruče jistého Ortegy.

83
    Borna Sosa vedl míč a zároveň trefil loktem do obličeje Brunnera. Ten si logicky žádal trest, ale rozhodčí k němu nesáhli.

82
    Maierův přetažený centr chytil Klos nalevo od velkého vápna, kde si pomohl očividným faulem. Stuttgart co nejrychleji upaluje do ofenzivy.

81
    Bezkonkurenčně nejlepší zákrok od Gregora Kobela. Švýcarský gólman na přední tyči vyrazil pokus z ostrého úhlu od Klose.

80
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Andreas Voglsammer, přichází Sven Schipplock.