Dunajská Streda – Trnava 2:0 (kon.) | Žilina – Zlaté Moravce 5:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Trenčín 2:1 (kon.)
Sereď – Senica 4:1 (kon.) | Pohronie – Ružomberok 1:0 (kon.) | Nitra – Michalovce 0:4 (kon.)
ŠKF Sereď
4:1 (2:0)
FK Senica
Sobota 22.05.2021, 19:00 • Zlaté Moravce • Niké liga • 10. kolo

Máme za sebou súboj 10.kola Fortuna ligy skupiny o udržanie sa medzi Sereďou a Senicou. V ňom sme sledovali jednoznanú záležitosť domácich futbalistov, ktorí boli počas celého zápasu aktívnejším mužstvom. Do streleckej listiny domácich sa v prvom polčase zapísali Bušnja a Lačný. Po zmene strán pridal tretí gól Serede v 77.minúte Iván, hostia síce odpovedali gólom v 83.minúte po strele Šimčáka, posledné slovo v zápase mal ale domáci útočník Lačný ktorý v 92.minúte stanovil konečný výsledok zápasu na 4:2. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:53:04)

90+3
    Malec naskakoval na center Šimčáka, hosťujúci útočník ale nedokázal zakončiť.

90+2
    Sereď dala gól!
    MILOŠ LAČNÝ pridáva svoj druhý gól v zápase, nechytateľnou strelou pod brvno nedal Vliegenovi v bráne hostí šancu – 4:1! Asistencia: Andrej Fábry.

90+1
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Ivan Santiago Diaz, prichádza Samuel Prachar.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase tri minúty.

90
    Domáci útočník Lačný mohol pridať štvrtý gól Serede, v jasnej tutovke ale zlyhal a netrafil bránu hostí.

89
    Žltú kartu dostáva Boris Turčák (FK Senica).

88
    Center z pravej strany v podaní Majdana odvracia vo vzduchu domáci kapitán Michalík. Následne je nedovolene zastavený striedajúci Diaz – lopta pre Sereď.

87
    Po rýchlom protiútoku domácich zakončuje spoza šestnástky Fábry, Vliegen jeho prudkú strelu vyráža.

86
    Senica zjednodušila hru na dlhé nákopy smerom dopredu, domáca obrana zatiaľ zvládla tieto vysoké lopty.

85
    Do konca dnešného súboja ostáva posledných 5 minút, držanie lopty vyzerá takto: 56% – 44%.

84
    Hra je prerušená, na zemi ostáva ležať po súboji s Addom Slaninka.

83
    Senica dala gól!
    MILAN ŠIMČÁK využil zaváhanie domácej obrany a prudkou strelou z voleja znižuje – 3:1! Bez asistencie.

82
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Alex Iván, prichádza Filip Tatranský.

81
    Dlhá lopta Fábryho za obranu na Lačného, domáci útočník nezvládol zakočenie. Odkop od brány Senice.

80
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Martin Košťál, prichádza Dávid Gallovič.

80
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Marko Totka, prichádza Dominik Duda.

Igor Tabiš

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Góly: 23. Bušnja, 42. Lačný (Bušnja), 77. Iván (Fábry), 90+2. Lačný (Fábry) – 83. Šimčák

Karty:   10. Fábry (SER) – 19. Malec (SEN), 45+1. Totka (SEN), 89. Turčák (SEN)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 8:6. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:17.
    ŠKF Sereď: Ayotunde – Morong, Michalík (C), Hučko, Slaninka – Potoma (71. Diaz, 90+1. Prachar), Machuča – Bušnja (71. Jureškin), Fábry, Iván (82. Tatranský) – Lačný.
    Náhradníci: Šípka – Salimi, Šumský, Jureškin, Kuník, Tatranský, Diaz, Prachar, Mlakar.

FK Senica: Vliegen – Addo, Carrillo, Nemec, Šimčák – Gamboš (46. Majdan), Totka (80. Duda) – Košťál (80. Gallovič), Piroska (C) (69. Turčák), Guba (56. Malý) – Malec.
    Náhradníci: Fryšták – Hornyák, Gallovič, Duda, Mašulovič, Majdan, Turčák, Malý, Asanović.

Rozhodca: Somoláni – Straka, Roszbeck