Třinec – Blansko 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Líšeň 1:1 (kon.) | Prostějov – Varnsdorf 0:0 (kon.)
Ústí n. L. – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Táborsko – Vlašim 1:0 (kon.) | Vyšehrad – Jihlava 2:2 (kon.)
Chrudim – Žižkov 3:5 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
2:2 (0:1)
FC Vysočina Jihlava
cz Sobota 22.05.2021, 15:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Utkán končí dělbou bodů, ale divoký závěr málem nabídl jiný výsledek! Vyšehrad začal druhou půli aktivně a z penalty vyrovnal, jenže následně hosté převzali otěže a znovu udeřili! Vyšehradu se nakonec podařilo v závěrečných minutách vyrovnal, přesto se bál o výsledek, který dvěma zákroky v závěru zachránil brankář Otáhal. (16:55:41)

90+3

90+3
    Otáhal likviduje poslední střelecký pokus Jihlavy, čímž zachraňuje svému týmu bod!

90+2
    Krušný závěr pro domácí! Vyšehrad sice zachytil protiútok, ale v závěru prvního poločasu musí ubránit přímý kop Jihlavy.

90+2
    Útok Vyšehradu hosté úspěšně odvrací a dokonce se vydávají do nebezpečného protiútoku!

90+1
    Ofenzivní tažení Jihlavy končí faulem hostujícího celku. Vyšehrad rozehrává od svého vápna.

90
    Pohotový zákrok Otáhala zachraňuje Vyšehradu bodový zisk! Velká škoda pro Jihlavu, jdeme do nastavení.

90
    Pozor, ještě není hotovo! Jihlavě se aktivita vyplácí, protože si vybojovala faul v blízkosti velkého vápna.

89
    Vysočina nakonec dostala míč za obranu, ale dopustila se ofsajdového postavení. Na tahu je Vyšehrad.

88
    Jihlava se ještě snaží odpovědět třetí trefou, ale zatím kombinuje příliš daleko od své branky.

88
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Vyrovnáno! Slavoj se přece jen dočkal, když hosté neuhlídali ve vápně dlouhána TOMÁŠE EGERTA, jehož přesné zakončení zařizuje Vyšehradu druhé vyrovnání.

87
    Vyšehrad už nemá co ztratit! Aktivitou po straně si vybojoval rohový kop, z něhož napoprvé nezahrozil, přesto je stále na míči.

86
    Slavoj si po vzdušném souboji vybojoval faul na polovině hřiště. Za svou aktivitu by si alespoň bod zasloužil.

85
    Vyšehradu už moc času nezbývá, musí hrát do plných, což mu tentokrát nevyšlo, protože dlouhý pas končí v zámezí.

84
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Hotovo! Standardní situace Vysočině vyšla, když se do zakončení dostal LUKÁŠ ČERV, který vrací vedení na stranu hostů!

84
    Vysočina se pokoušela prokombinovat po straně, načež si vedle vápna vybojovala přímý kop. Zajímavá šance!

83
    Centrovaný míč domácí odvrátili, přesto se hosté drží na míči a kombinují. Vyšehrad stále nemá "vyhráno".