Dunajská Streda – Trnava 2:0 (kon.) | Žilina – Zlaté Moravce 5:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Trenčín 2:1 (kon.)
Sereď – Senica 4:1 (kon.) | Pohronie – Ružomberok 1:0 (kon.) | Nitra – Michalovce 0:4 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
2:0 (1:0)
FC Spartak Trnava
Sobota 22.05.2021, 19:00Niké liga • 10. kolo

Odo mňa je to pre dnešok všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera.

Do čítania, priatelia! (20:57:46)

Dunajská Streda si hravo poradila s Trnavou 2:0. Môže za to najmä vylúčenie Martina Bukatu už v 17. minúte. DAC ovládlo duel po polhodine hry, z hry sa presadili Divković a Balić. V 58. minúte bol po druhej žltej karte vylúčený aj Martin Mikovič, ktorý dokonca zapríčinil penaltu. Upraviť na 3:0 z nej odmietol Davis.

Na konečnom umiestnení oboch celkov sa nemení. Dunajská Streda finišuje druhá, Trnava tretia. Ako DAC, tak aj Spartak sa môže tešiť na predkolo novovytvorenej Európskej konferenčnej ligy.

90+2

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    A po neúplnom odvrátení sa mohol zaskvieť aj Schäfer, lenže ani on spoza pokutového územia neprekonal brankára Spartaka.

89
    Dominik Takáč so zákrokom po zakončení spoza veľkého vápna, lopta vytesnená na roh.

87
    Ako sme už spomínali, duel sa len dohráva. Dunajská Streda pokračuje v držaní lopty, počujeme aj potlesk fanúšikov.

86
    A Eric Ramírez sa pretlačil do koncovky, no píska sa proti nemu. Ťažko povedať, či to bol faul, alebo ofsajd.

85
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Andrija Balić, prichádza Máté Vida.
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Abdulrahman Taiwo, prichádza Eric Ramírez.

84
    Stretnutie sa už iba dohráva. Svoju minútu slávy obdrží aj najlepší strelec Ramírez, ktorý podľa informácií smeruje do ruskej ligy za približne tri milióny eur.

83
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Yusuf Bamidele Isa, prichádza Matúš Turňa.

81
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Sebastian Kóša, prichádza Dejan Trajkovski.

81
    Ion Nicolaescu sa dostal do hlavičky na malom vápne, lenže devätnásty strelecký pokus DAC-u na bránu nemierilo.

80
    Center len do náručia Száraza, s týmto nemohli mať domáci žiadne starosti.

79
    Jedna z posledných šancí pre Trnavu na zmenu skóre. Priamy kop z pravej strany zahrá Peter Kolesár.

78
    Pokúsil sa o to Divković, kanonier Dunajskej Stredy však pri svojom prieniku zároveň fauloval Anthonyho, ktorý bol v priebehu jednej minúty dvakrát na správnom mieste.

78
    Center Balića odvrátil Anthony pred Beskorovajnym. Uvidíme dnes ešte nejaký gól?

77
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Sainey Njie, prichádza Ion Nicolaescu.