Litva – Albánsko 0:0 (kon.) | S. Macedónsko – Gruzínsko 1:1 (kon.) | Estónsko – Arménsko 1:1 (kon.)
Moldavsko – Slovinsko 0:4 (kon.) | Grécko – Kosovo 0:0 (kon.) | Bielorusko – Kazachstan 2:0 (kon.)
Grécko
0:0 (0:0)
Kosovo
cz Streda 14.10.2020, 20:45 • Olympic Stadium of Athens "Spiros Louis" • Liga národov UEFA - Liga C • Skupina 3

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek večera! (22:46:45)

Dnešní utkání nakonec končí nerozhodně 0:0. Domácí dnes byli aktivnějším celkem po celý zápas, vypracovali si několik tutových šancí, ale skvěle chytajícího Muriče se jim nepodařilo překonat. Kosovo hrozilo pouze z protiútoku, které často končily nezakončeny, a proto si dnes týmy rozdělí body.

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 1:1. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 11:14.

90+6

90+5
    Žlutou kartu dostává Florent Hasani (Kosovo).

90+5
    Žlutou kartu dostává Andreas Bouchalakis (Řecko).

90+4
    Natavený čas se blíží do konce, mezi hráči nyní vznikla potyčka, takže rozhodčí ještě bude rozdávat žluté karty.

90+3
    Tam si poradili domácí beci, kteří viděli balón před sebou a neměli tak těžkou práci. Řecko se dostane do jednoho z posledních útoků v tomto zápase.

90+3
    Nyní mohou hrát i hosté, kteří rozehrávají po faulu z půlící čáry. Volí dlouhý nákop před Vlachodimose.

90+2
    Řecko se dostalo k pozemnímu centr, ve vápně z první zakončoval Pavlidis, ale jeho střela skončila někde na tribuně za brankou, patřila mezi ty méně přesné.

90
    Zdravotníci tedy podruhé v krátké době v akci, rozhodčí v druhém poločase nastavuje čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Řekové opět ve vápně, ale ani tentokrát míč neprorvali mezi tři tyče. Hostující obránci opět skvěle blokovali. Znovu tu zůstává jeden z hráčů Kosova na trávníku, tentokrát však ve středu pole.

88
    Jeden z hráčů tam dokonce schytal ránu do hlavy, takže je nyní ošetřován, hra je na malou chvíli pozastavena.

87
    Po sraženém centru se domácí dostali k několika střelám ve vápně Kosova, mířili však pouze do zalezlých obránců, kteří obětavě blokují střely.

86
    Řecko má posledních pár minut na to, aby vstřelilo branku. Je tomu tedy značněji blíže než soupeř, který už spíše odpočítává poslední minuty zápasu a spokojí se s bodem.

85
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Pantelis Chatzidiakos, přichází Vasilis Lampropoulos.

85
    Tentokrát jejich útočnou snahu zastavuje ofsajd, u lavičky Řecka se chystá střídání.

84
    Řekové se dostali k centru z levé strany, po kterým museli zasahovat hostující obránci, kteří vše zvládli. Domácí ale v aktivitě nepolevují.