Fínsko – Írsko 1:0 (kon.) | Bulharsko – Wales 0:1 (kon.) | Nórsko – Sev. Írsko 1:0 (kon.)
Rumunsko – Rakúsko 0:1 (kon.) | Škótsko – Česko 1:0 (kon.) | Slovensko – Izrael sk 2:3 (kon.)
Turecko – Srbsko 2:2 (kon.) | Rusko – Maďarsko 0:0 (kon.)
Fínsko
1:0 (0:0)
Írsko
cz Streda 14.10.2020, 18:00 • Olympiastadion (Helsinky, Finsko) • Liga národov UEFA - Liga B • Skupina 4

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. Pokud si svůj fotbalový program chcete ještě prodloužit, doporučím vám například atraktivní souboj a reprízu finále MS – Chorvatska a Francie od 20:45. Sledovat ho můžete taktéž na onlajnech. (20:01:03)

Skončil nám i druhý poločas, který byl mnohem zajímavější. Oba týmy si vytvořily zajímavé šance. Vsítit se ale podařilo pouze Finsku. To po gólu parádně uhlídalo svoji branku taky díky skvěle chytajícímu Hrádeckému, který si v 90+2. minutě připsal nejddůležitější zákrok proti Connollyho hlavičce.

Finsko se dostalo na průběžnou první pozici s devíti body, Wales ale svůj čtvrtý zápas hraje až dnes od 20:45. Irsko zůstává i po čtvrtém zápase předposlední, s tím, že poslední Bulharsko má zápas k dobru, taktéž od 20:45 právě s Walesem.

90+3
    Brady se dopustil faulu, když odhlavičkovával míč. Uronen dostal ránu do hlavy a padl k zemi. Sudí okamžitě píská.

90+2
    Skvělý Hrádecký! Nyní si připsal nejdůležitější zákrok v zápase, když po rohu irů zneškodnil rukou hlavičku doprostřed branky. Vynikající zákrok.

90+1
    Nastavovat se budou ještě čtyři minutky nad rámec základní hrací doby druhého poločasu.

90
    Do třetice už to bylo mnohem lepší. Hrádecký měl co dělat, aby s míčem nezapadl za čáru, ale nakonec to udělal velmi dobře a připsal si úspěšný zákrok.

89
    Irsko podruhé nedokázalo rohovým kopem ohrozit branku, ale finové opět odhlavičkovali za čáru, takže se bude roh opakovat ještě jednou.

88
    Irsko si vybojovalo rohový kop, který sice nezužitkovalo podle představ, ale následně si finové míč zakopli zase za čáru a tak se roh bude opakovat.

87
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Albin Granlund, přichází Jukka Raitala.

86
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Fredrik Jensen, přichází Joni Kauko.

85
    Granlund zůstal ležet na zemi a lékaži ho nyní musí odvést mimo hrací plochu, kde ho ošetří. Zatím to moc nevypadá na to, že by měl pokračovat.

84
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Jayson Molumby, přichází Jason Knight.

83
    Duffy se dostal k penaltovému puntíku a naskočil si hezky na centr z rohového kopu. Hlavičkoval kousek na branku a nechybělo moc.

82
    Irové si kopli další standardku. Tentokrát už to vypadalo lépe a po zásahu finského obránce dostávají k dispozici alespoň rohový kop.

81
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Teemu Pukki, přichází Joel Pohjanpalo.