Poľsko – Bosna 3:0 (kon.) | Taliansko – Holandsko 1:1 (kon.) | Anglicko – Dánsko 0:1 (kon.)
Island – Belgicko 1:2 (kon.) | Chorvátsko – Francúzsko 1:2 (kon.) | Portugalsko – Švédsko 3:0 (kon.)
Taliansko
1:1 (1:1)
Holandsko
cz Streda 14.10.2020, 20:45 • Stadio di Bergamo (Bergamo) • Liga národov UEFA - Liga A • Skupina 1

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji dobrou noc. (22:44:39)

Fauly: 12:12

Itálie padá na druhé místo skupiny 1, protože Poláci v souběžně hraném utkání vyhráli 3:0 nad Bosnou a Hercegovinou a mají tak o bod víc. Nizozemci klesli na třetí místo a na první příčku ztrácí dva body.

Zápas je u konce, Itálie s Nizozemskem hrály 1:1. První poločas nabídl o něco více šancí, a také jediné dva góly zápasu. Domácí reprezentaci dostal po parádní přihrávce do vedení Lorenzo Pellegrini. O devět minut později bylo vyrovnáno, když byl ve vápně nejbystřejší Donny van de Beek a mohl se radovat ze své premiérové reprezentační branky. Poté mohli skórovat na jedné straně hlavou Luuk de Jong a na druhé pravačkou Danilo D'Ambrosio, oba ale neuspěli. Ve druhé půli měl největší šanci na vítěznou branku Memphis Depay, ale Gianluigi Donnarumma vytáhl fantastický zákrok, podobně jako Cillessen proti brejku, který zakončil Immobile.

90+4

90+3
    Jasper Cillessen chtěl rychle rozehrál, ale dvakrát trefil Moise Keana, který se postavil před míč. Italský útočník dostává zbytečnou žlutou kartu.

90+2
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Memphis Depay, přichází Ryan Babel.

90+2
    Jasper Cillessen musel rychle z branky, aby zamezil nebezpečné akci Italům. U míče byl dřív než Kean.

90+1
    Nastavují se pouze tři minuty.

89
    Akého trefil míč mezi nohy, ale ustál to jako chlap a nepustil italské hráče přes svou stranu do vápna.

87
    Dávají o sobě vědět ale také Nizozemci. Z dálky se do míče opřel Depay, ale branku o velký kus netrefil.

85
    Jsou to přeci jen domácí Italové, kdo trochu víc prahne po vítězství. Squadra Azzura má v posledních minutách více ze hry.

84
    Immobilemu chybělo jen pár centimetrů k tomu, aby zasáhl prudký centr z pravé strany. Tohle byla dobrá šance!

83
    Nizozemskou snahu o rychlý přechod do útoku zastavil praporek pomezního.

82
    Jsme v závěrečné fázi zápasu a nedá se říci, že by mělo jedno z mužstev k vítězství blíže. Obě se snaží rozhodnout, na remízu se nehraje.