Poľsko – Bosna 3:0 (kon.) | Taliansko – Holandsko 1:1 (kon.) | Anglicko – Dánsko 0:1 (kon.)
Island – Belgicko 1:2 (kon.) | Chorvátsko – Francúzsko 1:2 (kon.) | Portugalsko – Švédsko 3:0 (kon.)
Chorvátsko
1:2 (0:1)
Francúzsko
cz Streda 14.10.2020, 20:45 • Stadion Maksimir (Záhřeb, Chorvatsko) • Liga národov UEFA - Liga A • Skupina 3

Já vám děkuji, že jste zápas sledovali a doufám, že jste měli příjemný fotbalový večer. Taky doufám, že se uvidíme i u příštích zápasů, třeba zase Chorvatska, nebo Francie. Na shledanou. (22:55:11)

Skončil nám druhý poločas velmi atraktivního zápasu mezi Francií a Chorvatskem. Chorvaté svůj výkon velice zlepšili a prvních 20 – 25 minut druhého poločasu byli výrazně lepším týmem, což ukázalo také to, že byli stále v útoku, tvořili si šance a následně také srovnali stav. Dále už se jim ale nepodařilo vsítit a využít hodně šancí, které si vytvořili. Naopak Francie si dokázala v 79. minutě vytvořit brejk a strhla vedení zpět na svou stranu. Vedení si již pohlídala a zapsala si další tři body v této nabité skupině.

90+4
    Hernández dostal nyní takový bodyček od soupeře. Všechno ale v rámci pravidel, i když se Hernández nechce ze země zvednout.

90+3
    Zapomněl jsem zmínit, že sudí tentokrát nastavil až pět minut. Pět minut tedy mají Chorvaté na srovnání stavu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Dejan Lovren (Chorvatsko).

90+1
    Žlutou kartu dostává Paul Pogba (Francie).

90
    Obrovská šance Chorvatska! Lloris nyní Francii zachránil pohotovým zákrokem. Kramarić se totiž dostal do velmi dobré pozice, ale jeho přízemní rána mířila doprostřed branky.

89
    Kramarić se dostal do prostoru, ze kterého následně poslal míč do šestnáctky hezkým centrem. Ale Lloris na něj opět naskočil a zlikvidoval ho.

88
    Pogba se nyní ukázal poprvé v zápase, bohužel pro něj ve špatném světle, protože fauloval, a to dost neférově. Kuipers okamžitě odpískal faul.

87
    Kovačić se ocitl v dobré příležitosti.Po zpětném pasu z křídla se dostal ke střele, se kterou si ale Lloris velmi dobře poradil a nepřipustil, aby míč pronikl za něj.

85
    Brekalo poslal ze zálohy centr na útočníky, ale nenašel žádného ze svých spoluhráčů a Francie pohodle "ukradla" míč.

83
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Olivier Giroud.
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Lucas Digne, přichází Lucas Hernández.

82
    Lucas Digne se pravěpodobně lehce zranil. Z hřiště ho odvádějí lékaři. Nevypadá to, že by kapitán Evertonu ještě dneska pokračoval.

81
    Bradarić se snažil vyslat dlouhý pas do běhu pro spoluhráče, ale francouzská obrana byla velmi bystrá a okamžitě proti míči zasáhla.

80
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Nikola Vlašić, přichází Andrej Kramarić.
    79. Kylian MBAPPÉ - 1:2