Sereď – Nové Mesto n/V 7:0 (kon.)
ŠKF Sereď
7:0 (4:0)
Nové Mesto nad Váhom
Nedeľa 27.08.2017, 17:00 • Športový futbalový štadión Sereď • MONACObet liga • 5. kolo

Zápas sa končí vysokým víťazstvom domáceho mužstva. (19:27:22)

90+1

90
    Sereď dala gól!

A na svete je aj siedmy gól! Zo štandardnej situácie sa oň postaral MATEJ LODUHA.

88

V závere zápasu pridávajú domáci aj šiesty gól, jeho autorom je NORBERT JANKTO.

73
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Ďanovský, prichádza Beňo.

73
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Morong, prichádza Jankto.

69
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Mikeš, prichádza Gríger.

65
    Skóre zápasu sa nemení ani v tejto minúte, osud tohto stretnutia je však už jasný.

63
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Laura, prichádza Mészáros.

63
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Bilas, prichádza Richnák.

58
    Domáci futbalisti aj naďalej kontrolujú priebeh zápasu a kraľujú všetkým štatistikám. Hostia sa už len snažia, aby neinkasovali ďalšie góly.

53

Dlho netrvalo a domáci pridávajú svoj piaty gól! O osude tohto zápasu je tak už dávno rozhodnuté, domáci sú však pri veľkej chuti. Nešťastný vlastný gól si strelil RAJMUND MIKUŠ.

46
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Lopušan, prichádza Bošanský.

46

Prvý polčas je už na svojom konci, o tom kto v ňom dominoval jasne napovedá skóre. Sereď vyslala na bránu domácich až 9 striel a z toho 4 skončili gólom. Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas.

45+3

40
    Do konca prvého polčasu už veľa času neostáva, ten je aj naďalej v jasnej réžii domáceho mužstva.

35
    Žltú kartu dostáva Jurica (Nové Mesto nad Váhom).

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím Nové Mesto nad Váhom. Viac informácií tu.

Góly: 5. Milunović, 16. Morong, 21. Holíček (vla.), 28. Morong, 53. Mikuš (vla.), 88. Jankto, 90. Loduha

Karty:   14. Ďanovský (NMV), 35. Jurica (NMV)

ŠKF Sereď: Ružinský – Mečiar (C), Bilas, Laura, Milunović, Loduha, Pankarićan, Morong, Michalík, Ventúra, Djiby Ba
    Náhradníci: Nawar – Baša, Mészáros, Vesić, Richnák, Bosý, Jankto

Nové Mesto nad Váhom: Belic – Šupka (C), Vlado, Holíček, Múdry, Jurica, Mikuš, Kosorín, Lopušan, Ďanovský, Mikeš
    Náhradníci: Beňo – Bošanský, Gríger, Fabián, Kačerek, Druxa

Rozhodca: Filip Glova – Pavel Jánošík, Michal Sluk – Michal Perašín