Chelsea – Everton 2:0 (kon.) | West Bromwich – Stoke City 1:1 (kon.) | Liverpool – Arsenal 4:0 (kon.)
Tottenham – Burnley 1:1 (kon.)
West Bromwich Albion
1:1 (0:0)
Stoke City FC
Nedeľa 27.08.2017, 14:30 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 3. kolo

Aj v druhom polčase sme sledovali vyrovnané stretnutie a konečne sme videli aj góly. V 61. minúte išli domáci do vedenia zásluhou Rodrigueza, ale v 77. minúte zariadil remízu 1:1 striedajúci Crouch.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok víkendu! (16:23:12)

90+4

90+3
    Hostia ešte získavajú autové vhadzovanie na útočnej polovičke, ale veľa času už do konca tohto zápasu neostáva.

90+2
    Fletcher sa napokon dostal k zakončeniu na bránu domácich, ale jeho strela úspešná nebola. Zápas tak už pomaličky smeruje k remíze.

90+1
    WBA sa snažilo o útočný výpad, futbalisti tohto celku sa však napokon prezentovali iba faulom. Zaútočiť tak teraz môžu skúsiť hostia.

90
    Druhý polčas sa napokon predĺži o 4 minúty!

89
    Čakáme na údaj o nastavenom čase, v závere zápasu sledujeme aktivitu na oboch stranách.

88
    Striedanie v tíme West Bromwich Albion: z ihriska odchádza Jay Rodriguez, prichádza Oliver Burke.

88
    Žltú kartu dostáva Joe Allen (Stoke City FC).

87
    Ani tento rohový kop napokon zmenu skóre nepriniesol a domáci sa ubránili bez náznaku problému. Do konca riadneho hracieho času už veľa času neostáva.

87
    Choupo-Moting sa dostal k nebezpečnej strele, ale jeho pokus napokon obrana domáceho tímu zblokovala na rohový kop. Stoke sa tak dostáva do menšieho tlaku.

86
    Pri lopte sú momentálne hostia a postupnými prihrávkami sa snažia usadiť na útočnej polovičke. Domáci sa tak teraz musia mať na pozore.

85
    Z hranice 16-tky sa teraz k strele dostal Zouma, ale jeho pokus išiel iba tesne vedľa ľavej tyčky domácej brány. Foster sa tak postará o výkop od svojej brány.

84
    Žltú kartu dostáva José Salomón Rondón (West Bromwich Albion).

83
    Domáci sa takisto postarali o útočnú akciu, k hlavičke sa dostal Rondón, ale jeho pokus letel iba mimo bránu hostí. Uvidíme, či sa podarí ešte jednému z tímov streliť gól, alebo toto stretnutie skončí remízou 1:1!

82
    Hostia napokon založili rýchly protiútok a z uhla sa k tvrdej strele dostal Allen, brankár Foster bol však pripravený a tento pokus dokázal vyraziť do bezpečia.

81
    Pri lopte sú momentálne domáci futbalisti a už sa snažia preniknúť na polovičku svojho dnešného súpera. Hostia ich však ďaleko nepúšťajú a znepríjemňujú im život vysokým napádaním.

80
    Máme však možnosť sledovať aktivitu na oboch stranách, zrejme sa ešte niečoho zaujímavého v tomto zápase dočkáme.