Žilina B – Bardejov 3:1 (kon.) | L. Mikuláš – Šamorín 1:0 (kon.) | MFK Zvolen – Skalica 0:0 (kon.)
Spiš. N. Ves – Sereď 0:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – Svätý Jur 0:0 (kon.) | Trnava B – Martin 5:0 (kon.)
Haniska – R. Sobota 0:2 (kon.) | Poprad – Lipany 4:0 (kon.) | Nitra – Lok. Košice 0:0 (kon.)
MŠK Žilina B
3:1 (0:0)
Partizán Bardejov
Sobota 01.04.2017, 14:00MONACObet liga

Je za nami stretnutie medzi MŠK Žilina B – Partizán Bardejov. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 0:0. V druhej 45 minútovke otvoril stav stretnutia v 51. minúte Chigozie Mbah. O 21 minút neskôr sa prezentoval gólom aj Gerebenits a v 77. minúte strelou z otočky dokonal tretí žilinský gól Kristián Vallo.
    Bardejov na posledný gól MŠK zareagoval pomerne rýchlo a v 78. minúte stanovil na finálnych 3:1 Ivanko Macej.

Ja Vám Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (15:50:17)

90+2

90+2
    V závere zápasu sa chcel strelecky presadiť aj Bojan Letić, no jeho strela nebola razantná a smerovala do miest, kde bol pripravený gólman Bardejova.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať +2 minúty.

90
    Strelou zo strednej vzdialenosti sa teraz prezentoval Jakub Michlík. Lopta ani teraz nemala potrebný smer a tak sme ďalší gól nevideli.

88
    Hra je prerušená. Na trávniku ostáva sedieť Roland Gerebenits. Nevyzerá to však na nutné ošetrenie.

87
    Domáca obrana drží loptu na svojej polovičke. Vymieňa si ju Mazáň – Ďuratný spolu s Alešom Mandousom. Niet sa kam ponáhľať.

85
    Do lopty sa nakoniec oprel Valery Patarocha, ktorý síce prestrelil žilinský múr, no loptu do siete cez Aleša Mandousa neprepravil.

84
    Hostia majú k dispozícii priamy kop. Je to dobrá pozícia na to, aby sme boli svedkami priameho ohrozenia.

83
    Žilinčania sa nemajú kam ponáhľať. Loptu držia pri stredovom kruhu a vymieňajú si ju na jeden dotyk. Bardejov len vysoko napáda.

82
    Gerebenits posúval hlavou loptu na rozbehnutého Bojana Letića. Ten si loptu nedokázal spracovať a tak sa rýchly protiútok nekoná.

80
    Strelec jediného gólu Partizánu Bardejov sa teraz nechaj uniesť a surovým faulom poslal k zemi Jakuba Michlíka. Žltá karta to však nebude ani na tejto strane.

79
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Verčimák, prichádza Patarocha.

78
    Bardejov dal gól!

Partizán Bardejov rýchlo odpovedá na gól MŠK Žiliny. Podobne ako Vallo si loptu za obranou našiel ĽUBOMÍR IVANKO MACEJ a ten nekompromisne prekonáva vybehnutého Aleša Mandousa.

77
    MŠK Žilina B dáva gól!

Krásna práca MŠK ŽIliny B, ktorá definitívne dorazila Bardejov. Peknú loptu za obranu poslal Bojan Letić. K prihrávke si našiel cestu KRISTIÁN VALLO, ktorý sa z ideálnej pozície nemýlil.

76
    Bardejov už dlho nedržal loptu na svojich kopačkách. Jediné čo ostáva hosťom je loptu odkopávať ďaleko za poliacu čiaru.

74
    Výborná práca Joana Herreru, ktorý sa po krídle predral až do vápna. Jeho následný center našiel Gerebenitsa, no ten bol včas odzbrojený Dávidom Belunekom

72

A máme tu druhý gól MŠK Žiliny, ktorý prišiel z ničoho nič. Lopta sa z krídla dostala na kopačku ROLANDA GEREBENITS. Ten si ju hodil na silnejšiu nohu a prízemnou strelou nedal Richardovi Novákovi jedinú šancu na zákrok.

71
    Center smeroval na bližšiu tyč, no žiadne z mužov v žlto-zelenom sa k zakončeniu nedostal.

71
    Roland Gerebenits vybojoval pre svoj celok rohový kop. K rohovej zástavke už cupká Jakub Michlík, ktorý bude centrovať.

70
    Hancko teraz surovo zostrelil Vladimíra Pydu. Ten s hlasným výkrikom padá na trávnik a Dávid môže byť rád, že za tento zákrok nevidí kartu.

69
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Makela, prichádza Pyda.

68
    Striedanie chystá aj Partizán Bardejov. Za postrannou čiarou už je pripravený Vladimír Pyda.

67
    Do lopty sa zo strednej vzdialenosti oprel Jakub Michlík. Strela síce mala razanciu, no chýbali jej parametre na to aby skončila v sieti.

66
    Výborne to spravil hosťujúci kapitán Vladimír Andraščík, ktorý po pravom krídle unikol až dvom hráčom v žlto-zelenom a následne vybojoval rohový kop.

64
    Chigozie Mbah musel opustiť ihrisko za pomoci zdravotníkov. Nevyzerá to moc dobre so strelcom zatiaľ jediného gólu.

64
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Mbah, prichádza Letić.

63
    Za postrannou čiarou sa chystá vstúpiť do zápasu Bojan Letić. Uvidíme koho tento krajný zadák nahradí.

62
    Hosťom sa až teraz podarilo oslobodiť zásluhou Mária Jacka, ktorý loptu razantne odkopáva až na polovičku MŠK.

61
    Domáci sú po strelenom góle ako vymenení. Lotu neustále posielajú za obranu Bardejova a Partizán má tak čo robiť aby dokázal odolať tomuto tlaku.

59
    Róber Mazáň teraz musel odovzdať loptu hosťom. Vo vzdušnom súboji s Makelom si totiž pomáhal rukami.

58
    Domáci rozohrali nakrátko. K strele sa z hranice vápna odhodlal Kristián Vallo, no projektil si nenašiel cestu do siete hostí.

57
    Róbert Mazáň teraz veľmi ochotne padá pred vápnom Partizánu Bardejov. Hlavný arbiter píska, no nie je to pozícia na priame ohrozenie bránky.

55
    Do hry sa vracia už aj Roland Gerebenits, ktorý bude musieť teraz pomôcť obrane MŠK Žiliny B. Tá je pod veľkým tlakom.

54
    Žilina medzičasom zahrávala rohový kop. Lopta z kopačky Dávida Hancka smerovala na hlavičku Edsona Tora, no včas zakročil Andraščík, ktorý hlavou odvracia do bezpečia.

53
    Gerebenits opúšťa ihriska. Vyzerá to, že Roland má nejaký problém s rukou. Uvidíme či sa ešte vráti do zápasu.

51

Tak predsa len sme sa dočkali úvodného zásahu. Postarali sa o to domáci futbalisti, konkrétne sa jednalo o CHIGOZIEHO MBAHA, ktorý si loptu zo strany potiahol až pred vápno Partizánu. Chigozie nečakal a technickou strelou k tyčke prekonal bezmocného Richarda Nováka.

50
    Situácia sa otočila. Lopta je v moci Žilinčanov, ktorí už kombinujú pred veľkým vápnom Bardejova.

49
    Taktovku držia momentálne vo svojich rukách hosťujúci futbalisti. Tým sa darí loptu držať ďaleko od kopačiek domácich.

48
    Ivanko Macej pokračuje v dobrom výkone aj v druhom polčase. Teraz nám ponúkol svoj rýchly šprint po ľavom krídle a následnú strelu. Mandous svoju svätyňu postrážil aj teraz.

47
    Bardejov začal druhý polčas veľmi aktívne. Po úvodnom výkope prišla aj tvrdá strela a Aleš Mandousa sa musel načahovať k bližšej tyčke aby loptu vytlačil. Úspešne.

46
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Silva Santos, prichádza Hamuľak.

46

Druhý polčas sa začne približne o 15:01.

45+1

45
    V prvom polčase sa bude nadstavovať +1 minúta.

44
    Krásna strela Jakuba Michlíka, ktorý z dobrých 7 metrov napálil prízemný projektil len do dobre postaveného Nováka. Obrovská šanca tak ostáva nevyužitá.

43
    Po rohovom kope sa síce podarilo hosťom oslobodiť, no nie na dlho. Žilina loptu vybojovala späť a pokračuje tak v okupácii vápna Partizánu.

42
    Uvidíme ďalší rohový kop MŠK Žiliny B.

41
    Po dlhšej dobe sa dostali aj hostia k lopte. Konkrétne to bol na pravej strane Andrely Makela, ktorý poslal pred Mandousa nadýchaný center. Žiaden z mužov v červenom sa však nedostal k zakončeniu.

39
    Pochváliť treba teraz Gerebenitsa, ktorý sa dostal k hlavičkovému zakončeniu. Lopta však ani teraz nerozvlnila sieť zásluhou Nováka a následne konštrukcie bránky Bardejova.

38
    Posledné minúty sa na ihrisku nič nedeje. Lopta je pod kontrolou domácich, ktorí sa pomaly posúvajú pred veľké vápno hostí.

36
    Libor Ďuratný si momentálne vymieňa loptu s Dávidom Hanckom. Do tejto kombinácie sa zapojil aj gólman MŠK Žilina B – Mandous.

34
    Tak toto bola najväčšia šanca dnešného stretnutia. Po rohovom kope sa k lopte dostal Chigozie Mbah, ktorý razantne vypálil. Novák bol síce na túto strelu prikrátky, no loptu zastavila v putovaní ľavá tyčka.

33
    Ten sa však Hanckovi nepodaril a tak sledujeme rýchly protiútok Partizánu.

32
    K strele sa po dlhšej dobe dostali aj domáci futbalisti. Konkrétne pálil Róbert Mazáň, ktorý vybojoval aspoň rohový kop.

31
    Výborne to teraz skúšal Michal Grohoľ, ktorý strelou zo strednej vzdialenosti donútil Aleša Mandousa natiahnúť sa k ľavej tyčke. Ani táto strela nekončí gólom.

30
    Tempo hry od úvodnej minútky trošku upadlo. Hrá sa prevažne na poliacej čiare a lopta sa drží na kopačkách domácich.

29
    Jednalo sa o Michala Horodníka, ktorý nepotreboval ošetrenie a tak sa v hre pokračuje už po pár sekundách.

28
    A hra je znovu prerušená. Tento raz ostáva na trávniku jeden z hosťujúcich futbalistov.

27
    V hre pokračuje už aj Róbert Mazáň. Lopta je momentálne v moci domácich futbalistov, ktorí kombinujú na svojej polovičke.

25
    Ide o Róberta Mazáňa, ktorý je už na svojich, no kvôli ošetreniu, musí ísť za postrannú čiaru.

25
    Hra je prerušená. Na trávniku ostáva ležať jeden z futbalistov MŠK, ktorý sa drží za hlavu po vzdušnom súboji.

24
    Dávid Hancko mal dobrú pozíciu na strelu. Rozhodol sa však prihrávať a to bola chyba. Žilinčania loptu stratili a dopredu sa už rúti Santos Silva.

23
    Romulo Santos SIlva nemohol pokračovať v útočnom ťažení. Jednalo sa totiž o ofsajdové postavenie tohto futbalistu.

22
    Do lopty sa oprel Šosták. Jeho centrovaný pokus žiaľ nenašiel adresáta vo Vápne MŠK.

21
    Ivanko Macej je na krídle veľmi aktívny. Momentálne sa mu podarilo vybojovať aspoň rohový kop pre svoj celok.

20
    K zakončeniu sa dostali aj domáci podobne po centri. Lopta padla na hlavu Chigozieho Mbaha, ktorý mieril len do rukavíc Richarda Nováka.

19
    Partizán Bardejov začína byť z minúty na minútu nebezpečnejší. Po centri z pravej strany sa do lopty oprel Michal Grohoľ. Strela to bola naozaj pekná, no chýbali jej len centimetre.

18
    Pochváliť treba aj Ivanka Maceja, ktorý z ťažkej pozície vypálil a narobil tak problémy domácemu gólmanovi. Bardejov ešte ostane pri lopte.

17
    Romulo Santos Silva teraz mohol otvoriť stav stretnutia. Strela z jeho kopačky však neprekvapila Aleša mandousa, ktorý vybehnutý zo svojej bránky chytá.

16
    Žilina čaká na vysoké napádanie a pomaly ale isto sa kombináciou na dva dotyky posúva k veľkému vápnu hostí.

15
    Priamy kop sa hosťom vôbec nepodaril. Žilina sa tak poľahky oslobodzuje a my už sledujeme Michlíka, ktorý operuje v strede hracej plochy.

14
    Za poliacu čiaru sa konečne dostali aj hostia. Konkrétne to bol Romulo Santos, ktorý si kúsok od vápna domácich vypýtal faul.

13
    Herrera musel zatiahnúť ručnú brzdu po prihrávke Kristiána Valla. Jednalo sa totiž o ofsajdové postavenie.

12
    Krásna hlavička v podaní Rastislava Václavíka. Gólman Novák sa načahoval za loptou no márne. Tá minula bránku Partizánu Bardejov len o pár centimetrov.

11
    Ani séria rohových kopov nepriniesla MŠK Žiline B úvodný gól zápasu.

10
    Žilina mohla otvoriť stav stretnutia. Po prihrávke Kristiána Valla sa za obranu dostal Roland Gerebenits. Tomu sa podarilo oklamať brankára hostí, no následná strela končí mimo bránku.

9
    Po prihrávke Ivanka Maceja sme sa dočkali strely hostí. Pokus mal potrebnú razanciu, no nie presnosť.

8
    Mbah to teraz skúsil individuálne. Zobral si však na seba priveľké sústo a cez trojicu hráčov v červenom sa jednoducho nedokázal prebojovať.

7
    Po zblokovanom pokuse prišiel ešte center z ľavej strany, no tento pas bol nepresný a končí za bránkou Bardejova.

6
    Dočkali sme sa prvého zakončenia. Podarilo sa to domácim futbalistom, konkrétne Rolandovi Gerebenitsovi, ktorý ale trafil len pred sebou stojacého hráča.

5
    Lopta sa drží v blízkosti stredového kruhu. V moci ju majú Žilinčania, ktorí sa nevedia dostať na polovičku Bardejova.

4
    Podobne to skúšal na opačnej strane Ivanko Macej. Aj jeho prihrávka bola nepresná a pridlhá a tak uvidíme len odkop od bránky Aleša Mandousa.

3
    Joan Herrera hľadal za obranou Partizánu Kristiána Valla, no prihrávka bola veľmi nepresná a k adresátovi sa tak nedostala.

2
    Bardejov sa dostal k centru. Na pravej strane si loptu hodil na silnejšiu nohu Michal Horodník, ktorý našiel vo vápne len rukavice Mandousa.

1
    O výkop do prvého polčasu sa postarali domáci futbalisti. Tí sa rozhodli pre kombináciu smerom pred Aleša Mandousa odkiaľ zahája svoj útok

1

Hráči oboch celkov sú pripravení na hracej ploche, stretnutie sa o pár okamžikov začne. Domáci nastúpia v tradičnej žlto-zelenej a hostia v červeno-bielej kombinácii.

MŠK Žilina B: Mandous – Herrera, Ďuratný, Hancko, Mazáň, Václavík, Tortolero Toro, Michlík, Mbah, Gerebenits, Vallo.
    Náhradníci: Bajza – Majdan, Minárik, Letić, Chríbik.

Partizán Bardejov: Novák – Jacko, Silva Santos, Grohoľ, Belunek, Verčimák, Horodník, Ivanko Macej, Andraščík, Makela, Šosták.
    Náhradníci: Pyda, Patachora, Jacko, Hamuľák, Gmitter, Ducár.

Vážení priaznivci futbalu! Vítam Vás pri sledovaní 2. ligy, ktorá sa nám posunula do bojov o postup. V dnešnom, prvom kole sa stretnú MŠK Žilina B proti Partizánu Bardejov.

MŠK Žilina B domáci skončili v tabuľke "Západ" na dobrom 4. mieste s 39 bodmi a so skóre 47:26. Žilinčanom sa podarilo vyhrať 11 zápasov. 5 skončilo prehrou a až 6 remízou. Béčko Žiliny stratilo na prvú Skalicu 8 bodov. Žlto-zelení ťahajú pôsobivú šnúru troch zápasov s plným bodovým ziskom. Podarilo sa im zdolať slovam Bratislava B, MŠK Fomat Martin a AFC Nové Mesto nad Váhom.

Partizán Bardejov ukončil pôsobenie vo Východnej tabuľke na výbornej tretej priečke s 32 bodmi a so skóre 28:17. Partizánu sa podarili vyhrať 10 zápasov. 6 skončilo prehrou a len dva deľbou bodov. Práve posledné stretnutie skončilo bezgólovou remízou 0:0 proti FK Popradu. Bardejov má naopak nelichotivú šnúru a to 2 zápasy bez výhry. Posledná výhra prišla v 16. kole proti ŠK Odeva Lipany.

Vítame vás pri online prenose. Stretnutie sa začne o 14:00.