Villarreal – Eibar 2:3 (kon.) | Osasuna – Bilbao 1:2 (kon.) | Sociedad – Leganés 1:1 (kon.)
Malaga – Atlético Madrid 0:2 (kon.)
Malaga CF
0:2 (0:1)
Atlético Madrid
Sobota 01.04.2017, 20:45 • La Rosaleda Stadium • Španielska LaLiga • 29. kolo

Los Colchoneros v druhom polčase bránili, no na pár minút, kedy sa im aj podarilo streliť druhý poisťovací gól. Jeho autorom bol v 74. minúte Filipe Luís, ktorý sa dostal pred bránu a zblízka prekonal Kameniho. Domáci v nasledujúcich minútach búšili a strieľali, no veľké príležitosti v gól nepretavili a Atléticu Madrid podľahli pred zrakmi vlastných fanúšikov 0:2.

Ďakujem vám za pozornosť. (22:41:52)

90+3

90+3
    Atlético má loptu na svojich kopačkách, prihráva si v strede ihriska a ide si po tri body.

90+1
    Tribúny sa postupne vyprázdňujú a po nepresnom Rosalesovom centri sa zdvihli aj zvyšní ľudia.

90+1
    Hlavný arbiter pridal nad rámec riadneho hracieho času ešte tri minúty, ktoré už začali ubiehať.

90
    Correa zakončil rýchly protiútok Atlética, no Kameni tretí raz nekapituloval a vyrazil pred seba.

88
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Filipe Luís, prichádza José Giménez.

86
    Málaga zahodila ďalšiu zaujímavú príležitosť, keď sa vo vápne dostal k strele Rosales, no jeho pokusu chýbala patričná razancia, bez ktorej Oblaka nemohol zaskočiť.

84
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Antoine Griezmann, prichádza Diego Godín.

82
    A ďalšia kontra domácich smrdela gólom, no Sandrova slabá strela Oblaka zaskoťi nemohla.

81
    Sandro bol tentoraz v úlohe nahrávača, ale jeho center Llorente medzi tri žrde nedokázal upratať!

79
    Domáci sa snažia a ešte neskladajú zbrane, no to by museli dať ro najrýchlejšie kontaktný gól.

78
    Sandro pálil nebezpečne z otočky, no Oblaka neprekvapil a slovinský gólman naďalej drží čisté konto!

77
    Žltú kartu dostáva Juan Pérez Carlos (Málaga CF).
    74. Filipe Luís (ATM) - 0:2

74
    Atlético dalo gól!
    Toto vedia zverenci Diega Simeoneho najlepšie! Dlho sa bránili, vydržali a prvú príležitosť využili k tomu, aby poistili svoj triumf! Torres predĺžil loptu FILIPEMU LUÍSOVI, ktorý z bezprostrednej blízkosti prehodil ležiaceho Kameniho – 0:2!