Monaco – Paríž 1:4 (kon.)
AS Monaco
1:4 (1:2)
Paríž Saint-Germain
cz Sobota 01.04.2017, 21:00 • Parc Olympique Lyonnais, Décines-Charpieu (kapacita: 59 168 diváků) • Francúzsky ligový pohár • Finále

Ode mě je to k tomuto utkání vše. U dalších on-line přenosů na shledanou. (23:02:26)

Dnešní finále francouzského poháru je tedy u konce a slavit mohou fotbalisté PSG. Ti se do vedení dostali již ve 4. minutě, kdy se prosadil Julian Draxler. Následně sice přišlo snížení z kopačky Thomase Lemara, ale ještě do poločasu pařížskému týmu vrátil vedení aktivní Ángel Di María. Jakýkoliv odpor soupeře v druhé půli pak dvěma brankami znemožnil Edinson Cavani. Uruguayec se nejprve prosadil v 54. minutě a poté dokonal dílo zkázy trefou v samotném závěru řádné hrací doby.

90+5

90+4
    PSG už naprosto v pohodě kontroluje samotný závěr zápasu. Monako už se ani moc netlačí do útoku a je smířeno s finálovou prohrou.

90+3
    Ještě jedno střídání Monaka. Závěr zápasu odehraje Almany Touré, který vystřídal Djibrila Sidibého.

90+2
    Aktivní Di María se tentokrát odhodlal k individuálnímu řešení akce. Střelou zleva však pouze vyprášil Subašićovy rukavice!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut.
    90. Edinson CAVANI - 1:4

90
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Ángel Di María se bez problémů uvolnil na levé straně a poté skvěle přihrál EDINSONU CAVANIMU. Útočník PSG se z hranice malého vápna střelou pod břevno nemýlil!

89
    Zdá se, že Monako již se nezmůže na nějaký výrazný odpor. Ke střele se napravo odhodlal Cardona, nicméně jeho nepochopitelný pokus šel zcela mimo bránu.

88
    Na malém vápně se přes dva hráče prosadil Di María, který posílal míč před odkrytou bránu. Až ke Cavanimu se však kulatý předmět nedostal.

86
    PSG má dostřídáno. Posledním staženým hráčem je Thiago Motta, kterého nahrazuje Lucas Moura.

86
    Cavani se už už dostával do šance, nicméně lobem poslal míč až za břevno Subašićovy brány a navíc byl v jasném ofsajdovém postavení.