St. Pölten – Rapid Viedeň 1:1 (kon.) | Austria – Admira Wacker Mödling 0:2 (kon.) | Sturm Graz – Wolfsberger 4:0 (kon.)
Mattersburg – Ried 2:1 (kon.)
SKN St. Pölten
1:1 (1:1)
Rapid Viedeň
cz Sobota 01.04.2017, 16:00 • NV Arena (Sankt Pölten) • Rakúska Bundesliga • 27. kolo

Přeju hezký zbytek teplého sobotního večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (17:56:08)

Zápas končí zaslouženou remízou 1:1. V druhém poločase to byla velká nuda, který vyhovovala domácím, kteří jsou za bod rádi, protože v prvním poločase nestačili a Riegler je zachránil od velkého debaklu. Rapid zůstává na sedmém místě, Polten na osmém.

90+2

90+1
    Nepřesná přihrávka Schwaba na Wobera.

90
    Rozhodčí Harkam se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Roh nepřinesl žádné větší vzrušení.

88
    Rohový kop pro Rapid.

87
    Ve velké šanci se zjevil jeden z domácích hráčů, jenže nedokázal procedit míč kolem pravé tyče Knoflacha.
    87.Velká šance Poltenu.

86
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Martič, přichází Perchtold.

85
    Domácí hrají už na remízu, za kterou budou po průběhu utkání určitě spokojení.

84
    Nepřesná rána Szanta končí na tribuně, kde sedí příznivci Rapidu.

83
    Domácí trenér za pár chvil pošle na trávník svého posledního žolíka.

82
    Vídeň bude vhazovat poblíž pokutového území domácích.

81
    Rapid se nemůže dostat k zakončneí. Domácí jsou v druhém poločase velice přesní v obraně.

79
    Domácí trenér poslal na hřiště defenzivnějšího hráče, než je aktivní Thurauer.

78
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Thurauer, přichází Hartl.

77
    Domácí trenér si připravil druhé střídání v utkání.

Ondřej Klos

Góly: 45+1. Huber – 22. Joelinton

Karty:   9. Doumbouya (SPN), 27. Korkmaz (SPN), 31. Riegler (SPN) – 4. Hofmann (RVI), 56. Pavelič (RVI)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 4:1. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 10:2. Fauly: 14:20.
    SKN St. Pölten: Riegler- Stec, Huber, Diallo, Mehremič- Ambichl, Perchtold (86. Martič)- Korkmaz(63. Schutz), Thurauer (78. Hartl), Dieng- Doumbouya
    Náhradníci: Vollnhofer- Grasegger, Hartl, Luckassen, Martič, Petrovic, Schutz

Rapid Viedeň: Knoflach- Hofmann (68. Murg), Sonnleitner, Dibon- Pavelič (72. Auer), Szanto, Schwab, Schrammel- Hofmann(38. Wober)- Kvilitaia, Joelinton
    Náhradníci: Ratkai, Auer, Jelič, Malicsek, Murg, Schosswendter, Wober

Rozhodca: Alexander Harkam