Charleroi – Oostende 1:1 (kon.) | Kortrijk – Mouscron 2:1 (kon.) | Sint-Truiden – Waasland-Beveren 3:0 (kon.)
Eupen – Roeselare 2:2 (kon.) | St.Gilloise – Mechelen 3:0 (kon.) | Genk – Lokeren 4:0 (kon.)
KAS Eupen
2:2 (0:2)
KSV Roeselare
cz Sobota 01.04.2017, 20:00 • Stadion am Kehrweg • Belgická Jupiler Pro League • O Evropskou ligu

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám krásný zbytek sobotního večera a u dalších fotbalových onlajnů nashledanou. (21:54:06)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:4. Fauly: 20:13.

A máme dobojováno! Viděli jsme dva rozdílné poločasy. V tom prvním byli jasně lepší hosté a svou aktivitu dokázali přetěžit i v góly, když se trefil Kehli a Lecomte. Do druhého poločasu však lépe vstoupili domácí a hostující celek se začal příliš bát o výsledek. Za Eupen nejprve snížil Onyekuru a poté se stejný hráč prosadil podruhé a stanovil tak skóre dnešního zápasu na 2:2.

90+4

90+3
    Domácí budou rozehrávat rohový kop, což bude asi poslední příležitost na změnu stavu.

90+1
    Střídání v týmu KSV Roeselare; odchází S. Kehli a přichází F. Stevance.

90
    Žlutou kartu si připisuje van Acker (ROE).

89
    Velmi pohotový zákrok si nyní připsal Biebaw (ROE), když vyběhl proti dlouhému centru a odhlavičkoval ho do zámezí.

87
    Dovolím si rychlou vsuvku, čistě pro zajímavost – hosté mají nyní na hřišti hned 7 Belgičanů, zato domácí mají pouze 2 hráče z Belgie.

85
    Nový muž na hřišti – van Acker (ROE) – se z hranice pokutového území opřel do míče, ale bohužel pro hosty nezamířil přesně.

84
    Zajímavým přímým kopem se prezentoval van Eenoo (ROE), jeho pokus se jen o kousek nevešel mezi 3 tyče.

82
    Střídání v týmu KSV Roeselare; odchází kapitán R. Lecomte a přichází T. van Acker.

81
    Eupen se snaží otočit výsledek zápasu a hosté se v posledních minutách pouze brání.

79
    Pasivní hra se tedy hostujícím hráčům nevyplácí, protože ztratili svůj dvoubrankový náskok. A to nám do konce utkání zbývá ještě necelých 15 minut.
    77. ONYEKURU - 2:2

77
    Eupen právě vstřelil branku!
    Bruls – Ocansey – Onyekuru. To byla krásná kombinace těchto tří borců, kteří úplně rozložili obranu hostů a posledné jmenovaný, tedy HENRY ONYEKURU vyrovnává na 2:2, když zasunul míč do prázdné brány.

73
    Střídání v týmu KSV Roeselare; odchází S. Godwin a přichází D. Lambrecht.

72
    Domácím se podařilo dostat míč do sítě, ale rozhodčí gól neuznává kvůli ofsajdovému postavení jednoho z hráčů Eupenu.

70
    Jak ušetřit pár desítek vteřin nám nyní předvedl hsotující brankář Biebaw (ROE), který si velice dlouho rovnal míč na odkop.