Vítkovice – Krefeld 5:3 (kon.) | Pardubice – Wolfsburg 6:1 (kon.) | Salzburg – HV71 2:5 (kon.)
Lugano – Mannheim 4:3 (po pr.) | Skellefteå – Vienna 2:5 (kon.)
EC Red Bull Salzburg
2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
HV71
cz Streda 07.09.2016, 19:30Liga majstrov • Skupina P

59:39
    V samotném závěru utkání se ještě poprali Daniel Welser s Christofferem Perssonem a to bude pravděpodobně vše, co v dnešním utkání uvidíme. Oba vyfasovali trest do konce utkání.

57:49
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Zdeněk Kutlák.

54:58
    Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za krosček odsedí Brett Olson.

52:58
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Daniel Welser.

37:24
    Dnešní utkání teď zpestřila bitka mezi Brettem Olsonem a Dylanem Reesem. Oba tak následně dostávají tresty 2+2 za hrubost a krosček, respektive sekání.

33:29
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za sekání vyfasoval Martin Törnberg.

29:06
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení protihráče vyfasoval Lias Andersson.

25:30
    Hosté budou hrát přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Thomas Raffl.

23:31
    Ryan Duncan vyfasoval dvě minuty za hákování a přesilovku si tak zahrají také hosté.

21:36
    Simon Önerud vyfasoval dvě minuty za sekání a domácí tak budou hrát přesilovku 5 na 4.

19:38
    Oba týmy budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za hrubost vyfasovali Robert Raymond a Christoffer Törngren.

15:31
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za zdržování hry odsedí Dylan Reese.

12:37
    Oba týmy budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Manuel Latusa a dvě minuty za hrubost odsedí Kristofer Berglund.

10:40
    Hosté půjdou do čtyřech. Dvě minuty za držení hole vyfasoval Par Arlbrandt.

09:55
    Bude se vylučovat. Dvě minuty za sekání vyfasoval Robert Raymond a domácí tak budou hrát ve třech!

09:32
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Andreas Kristler.

Martin Penker

Góly a asistencie: 20. Raffl (Hughes), 26. Olson (Thomas) – 10. Törnberg (Brithén), 25. Brithén (Törnberg, Önerud), 29. Önerud, 55. Hansson (Pilut, Sandberg), 59. Brithén (Sundh)

EC Red Bull Salzburg: Starkbaum (Gracnar) – Roy, Kutlák, Raymond, Trattnig, Pallestrang, Flood, Viveiros – Cijan, Olson, Thomas – Raffl, Herburger, Kristler – Duncan, Hughes, Baltram – Latusa, Welser, Hochkofler
    HV71: Söderström (Wentzel) – Reese, Borgman, Hansson, Pilut, Persson, Berglund, Lešťan, Cederholm – Tedenby, Önerud, Ornskog – Thörnberg, Brithén, Arlbrandt – Törngren, L. Andersson, Sandberg – Sundh, Bengtsson, E. Andersson

Rozhodca: Hansen (NOR), Piragič (CRO) – Seewald (AUT) Žgonč (SLO)