Michalovce – Pov. Bystrica 1:3 (kon.) | Skalica – Spišská N. Ves 4:1 (kon.) | Topoľčany – Orange 20 3:0 (kon.)
Detva – Trnava 7:2 (kon.) | Prešov – Martin B 8:0 (kon.)
HK Skalica
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HK Spišská Nová Ves
Streda 07.09.2016, 17:00 • HANT Aréna, Skalica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 1. kolo

Skalica vo svojom úvodnom zápase dokázala poraziť Spišskú jasne 4:1. Strely na bránu v tretej tretine 11:8, celkove 29:36.
    Ďakujeme za pozornosť. (19:08:03)

54:23
    Spišská Nová Ves v plnom počte.

52:23
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Cvengroš – 2 min., hákovanie).

52:09
    Dlhé päťminútové oslabenie Skalica ubránila.

47:09
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (P. Kotzman – 5 min., faul kolenom + osobný trest do konca zápasu, faul kolenom).

45:17
    Filipa Orčíka v bráne nahradil Filip Surák.

45:17
    Skalica dala gól!
    Domáci oslavujú, PATRICK BRODEK prekonáva Orčíka!
    Asistencie: Michal Romančík a Ľubomír Škápik.

Dnešné stretnutie sleduje 858 divákov.

40:01

Druhá tretina sa nám gólovo trochu rozšupla. Na vyrovnanie Cvengroša reagovala Skalica dvoma gólmi, keď najprv ju do vedenia dostal opäť Vereš a neskôr využil presilovku Romančík.
    Strely na bránu v druhej tretine 11:14, priebežne 18:28.

40:00

37:17
    Skalica sa oslabeniu ubránila.

35:17
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Mikéska – 2 min., sekanie).

35:05
    Záhoráci využívajú presilovku! Orčíka prekonal MICHAL ROMANČÍK.
    Asistencia: Ľubomír Škápik.

34:47
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Knižka – 2 min., napadnutie).

34:06
    Domáci sa opäť ujali vedenia a opäť to bolo gólom RASTISLAVA VEREŠA!
    Bez asistencie.

31:36
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Vereš (Hluch), 35. Vereš, 36. M. Romančík (Škápik), 46. Brodek (Romančík, Škápik) – 24. Cvengroš

HK Skalica: P. Romančík – K. Grman, Pavešic, Škápik, P. Horváth, Mikéska, P. Gula, Kukliš, Drahorád – Hluch, R. Vereš, Šúry – R. Dvonč, Brodek, Mi. Romančík – A. Kotzman, Ivičič ml., Janáč – Krýdl, Halabrín, P. Kotzman.
    HK Spišská Nová Ves: Orčík (46. Surák) – Brejka, Vantroba, Cvengroš, Nitriansky, Všetečka, Knižka, Osuský, Kyčák – Giľák, Vaic, Mi. Findura – J. Lesňák, Dmitrijev, Hamráček – Ondov, Klinga ml., Ihnaťo – R. Štrauch.

Rozhodca: Adamec – Gegáň, J. Valo