Vítkovice – Krefeld 5:3 (kon.) | Pardubice – Wolfsburg 6:1 (kon.) | Salzburg – HV71 2:5 (kon.)
Lugano – Mannheim 4:3 (po pr.) | Skellefteå – Vienna 2:5 (kon.)
EC Red Bull Salzburg
2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
HV71
cz Streda 07.09.2016, 19:30Liga majstrov • Skupina P

59:39
    V samotném závěru utkání se ještě poprali Daniel Welser s Christofferem Perssonem a to bude pravděpodobně vše, co v dnešním utkání uvidíme. Oba vyfasovali trest do konce utkání.

59:00
    HV71 právě vstřelili branku!
    Hosté vedou již 2:5 a o vítězi dnešního utkání je rozhodnuto! TED BRITHÉN dostal od levého mantinelu přihrávku před odkrytou branku od jednoho ze svých spoluhráčů a ten se už následně do zcela prázdné klece nemýlil. Asistence: Oscar Sundh.

58:13
    Domácí to zkoušejí bez brankáře!

57:49
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Zdeněk Kutlák.

54:58
    Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za krosček odsedí Brett Olson.
    54:06 Niklas HANSSON - 2:4

54:06
    Hosté využívají přesilovou hru a dostávají se do dvoubrankového vedení! Sandberg našel skvělou křižnou přihrávkou z levého kruhu na opačné straně kluziště úplně volného NIKLASE HANSSONA a ten se následnou střelou k bližší tyči nemýlil. Asistence: Lawrence Pilut a Filip Sandberg.

52:58
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Daniel Welser.

45:03
    Herburger se dostal ke kotouči v levém kruhu, jeho následný pokus mířený do pravého horního růžku dokázal Söderström opět skvělým zákrokem vyrazit nad branku.

43:58
    Hochkofler se dostal zcela osamocen ke kotouči před brankářem Söderströmem, ten však jeho následnou střelu do protipohybu dokázal skvěle vyrazit mimo tři tyče.

37:24
    Dnešní utkání teď zpestřila bitka mezi Brettem Olsonem a Dylanem Reesem. Oba tak následně dostávají tresty 2+2 za hrubost a krosček, respektive sekání.

33:29
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za sekání vyfasoval Martin Törnberg.

29:06
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení protihráče vyfasoval Lias Andersson.
    28:40 Simon ÖNERUD - 2:3

28:40
    Hosté se opět dostávají do vedení! SIMON ÖNERUD vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně se s ním natlačil před brankáře a i s menším štěstím ho dokázal poslat za jeho záda. Asistence: Bez asistence.
    25:40 Brett OLSON - 2:2

25:40
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Domácí vyrovnávají na 2:2 v oslabení! BRETT OLSON se dostal ke střele z levého kruhu a jeho pokus skončil až za překvapeným Söderströmem. Asistence: William Thomas.

25:30
    Hosté budou hrát přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Thomas Raffl.
    24:11 Ted BRITHEN - 1:2

24:11
    Hosté využívají přesilovou hru a opět vedou! Törnberg našel svkělou přihrávkou zpoza branky úplně volného TEDA BRITHÉNA a ten se následnou střelou do pravého horního růžku Starkbaumovy branky nemýlil! Asistence: Martin Törnberg a Simon Önerud

23:31
    Ryan Duncan vyfasoval dvě minuty za hákování a přesilovku si tak zahrají také hosté.

21:36
    Simon Önerud vyfasoval dvě minuty za sekání a domácí tak budou hrát přesilovku 5 na 4.

19:38
    Oba týmy budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za hrubost vyfasovali Robert Raymond a Christoffer Törngren.
    19:14 Thomas RAFFL - 1:1

19:14
    Domácí vyrovnávají v samotném závěru první třetiny na 1:1! Cijan našel skvělou přihrávkou před brankou volného Hughese, ten však ještě nedokázal překonat svou backhendovou kličkou Söderströma. To se povedlo až dorážejícímu THOMASI RAFFLOVI, který nedal brankáři hostů sebemenší šanci. Asistence: John Hughes.

18:04
    Önerud se ocitl zcela osamocen s kotoučem před Starkbaumem, jeho následný střelecký pokus však dokázal Starkbaum skvělým zákrokem chytit!

15:31
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za zdržování hry odsedí Dylan Reese.

12:37
    Oba týmy budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Manuel Latusa a dvě minuty za hrubost odsedí Kristofer Berglund.

10:40
    Hosté půjdou do čtyřech. Dvě minuty za držení hole vyfasoval Par Arlbrandt.

09:55
    Bude se vylučovat. Dvě minuty za sekání vyfasoval Robert Raymond a domácí tak budou hrát ve třech!

09:32
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Andreas Kristler.
    09:15 Martin TÖRNBERG - 0:1

09:15
    Hosté se dostávají do vedení! MARTIN TÖRNBERG se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho střelecký pokus vymetl pavučinku v pravém horním růžku branky a stav utkání je tak 0:1. Starkbaum neměl žádnou šanci proti této nádherné střele. Asistence: Ted Brithén.

03:41
    Hansson napřáhl ke střele od modré čáry, jeho pokus dokázal Starkbaum vyrazit ramenem před sebe, kde se nacházel Brithén, ale ani on nedokázal Starkbauma prostřelit.

Martin Penker

Góly a asistencie: 20. Raffl (Hughes), 26. Olson (Thomas) – 10. Törnberg (Brithén), 25. Brithén (Törnberg, Önerud), 29. Önerud, 55. Hansson (Pilut, Sandberg), 59. Brithén (Sundh)

EC Red Bull Salzburg: Starkbaum (Gracnar) – Roy, Kutlák, Raymond, Trattnig, Pallestrang, Flood, Viveiros – Cijan, Olson, Thomas – Raffl, Herburger, Kristler – Duncan, Hughes, Baltram – Latusa, Welser, Hochkofler
    HV71: Söderström (Wentzel) – Reese, Borgman, Hansson, Pilut, Persson, Berglund, Lešťan, Cederholm – Tedenby, Önerud, Ornskog – Thörnberg, Brithén, Arlbrandt – Törngren, L. Andersson, Sandberg – Sundh, Bengtsson, E. Andersson

Rozhodca: Hansen (NOR), Piragič (CRO) – Seewald (AUT) Žgonč (SLO)