Vítkovice – Krefeld 5:3 (kon.) | Pardubice – Wolfsburg 6:1 (kon.) | Salzburg – HV71 2:5 (kon.)
Lugano – Mannheim 4:3 (po pr.) | Skellefteå – Vienna 2:5 (kon.)
EC Red Bull Salzburg
2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
HV71
cz Streda 07.09.2016, 19:30Liga majstrov • Skupina P

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:01:26)

Dnešní utkání je za námi. Domácí se sice ve třetí třetině ještě snažili s výsledkem 2:3 něco udělat, to se jim však nepovedlo a hosté nakonec zvítězili 2:5. Za domácí se dnes trefili Raffl a Olson. Za hosty se dnes prosadili Törnberg, 2x Brithén, Önerud a Hansson. Hosté si tak po dnešní výhře prakticky zajistili postup do další fáze Ligy mistrů.

59:39
    V samotném závěru utkání se ještě poprali Daniel Welser s Christofferem Perssonem a to bude pravděpodobně vše, co v dnešním utkání uvidíme. Oba vyfasovali trest do konce utkání.

59:00
    HV71 právě vstřelili branku!
    Hosté vedou již 2:5 a o vítězi dnešního utkání je rozhodnuto! TED BRITHÉN dostal od levého mantinelu přihrávku před odkrytou branku od jednoho ze svých spoluhráčů a ten se už následně do zcela prázdné klece nemýlil. Asistence: Oscar Sundh.

58:13
    Domácí to zkoušejí bez brankáře!

57:49
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Zdeněk Kutlák.

57:49
    Oddechový čas pro domácí.

57:48
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

57:16
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání a pokud ještě budou chtít domácí alespoň vyrovnat, měli by začít makat na doraz.

57:00

56:17
    Hosté si mezi sebou neporozuměli na útočné modré a o kotouč tak přišli.

55:44
    Reese vyslal na branku tvrdou střelou od modré, jeho pokus však dokázal Starkbaum vyrazit svou vyrážečkou mimo tři tyče.

54:58
    Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za krosček odsedí Brett Olson.
    54:06 Niklas HANSSON - 2:4

54:06
    Hosté využívají přesilovou hru a dostávají se do dvoubrankového vedení! Sandberg našel skvělou křižnou přihrávkou z levého kruhu na opačné straně kluziště úplně volného NIKLASE HANSSONA a ten se následnou střelou k bližší tyči nemýlil. Asistence: Lawrence Pilut a Filip Sandberg.

52:58
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Daniel Welser.

52:07
    Komerční přestávka.

Martin Penker

Góly a asistencie: 20. Raffl (Hughes), 26. Olson (Thomas) – 10. Törnberg (Brithén), 25. Brithén (Törnberg, Önerud), 29. Önerud, 55. Hansson (Pilut, Sandberg), 59. Brithén (Sundh)

EC Red Bull Salzburg: Starkbaum (Gracnar) – Roy, Kutlák, Raymond, Trattnig, Pallestrang, Flood, Viveiros – Cijan, Olson, Thomas – Raffl, Herburger, Kristler – Duncan, Hughes, Baltram – Latusa, Welser, Hochkofler
    HV71: Söderström (Wentzel) – Reese, Borgman, Hansson, Pilut, Persson, Berglund, Lešťan, Cederholm – Tedenby, Önerud, Ornskog – Thörnberg, Brithén, Arlbrandt – Törngren, L. Andersson, Sandberg – Sundh, Bengtsson, E. Andersson

Rozhodca: Hansen (NOR), Piragič (CRO) – Seewald (AUT) Žgonč (SLO)