Michalovce – Pov. Bystrica 1:3 (kon.) | Skalica – Spišská N. Ves 4:1 (kon.) | Topoľčany – Orange 20 3:0 (kon.)
Detva – Trnava 7:2 (kon.) | Prešov – Martin B 8:0 (kon.)
HC Topoľčany
3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
HK Orange 20
Streda 07.09.2016, 18:00 • Zimný štadión Topoľčany • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 1. kolo

Na góly sme si museli počkať až do poslednej tretiny, v nej ale domáci zlomili odpor Dvadsiatky a napokon zvíťazili 3:0.
    Strely na bránu v tretej tretine 8:4, celkovo 30:24.
    Ďakujeme za pozornosť. (20:12:14)

58:21
    Topoľčany dali gól!
    Domáci veľmi rýchlo využili presilovku, gól strieľa MARCEL ŠUBA.
    Asistencia: Michal Kluka.

58:11
    Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Durný – 2 min., zdržiavanie hry / posunutá bránka).

47:42
    DÁVID PRIGANC pridáva v krátkom slede druhý gól a poisťuje vedenie domácich!
    Asistencie: Michal Kluka a Jakub Hrudík.

46:00
    Dlhé čakanie na gól ukončil PETER ŠŤASTNÝ.
    Asistencia: Jozef Hudec.

40:01

Strely na bránu v druhej tretine 10:11, priebežne 22:20. Obaja brankári stále držia čisté konto.

40:00

38:40
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Pekarčík – 2 min., hákovanie).

37:16
    Topoľčany v plnom počte.

35:16
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Kudlej – 2 min., držanie).

26:38
    Ani po tejto presilovke sme sa gólu nedočkali.

24:38
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Guoth – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

20:01

Strely na bránu v prvej tretine 12:9. Gólová z nich žiadna nebola.

20:00

15:22
    Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Váňa – 2 min., podrazenie).
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 46. Šťastný (Hudec), 48. Priganc (Kluka, Hrudík), 59. Šuba (Kluka)

HC Topoľčany: J. Račko – Ficel, Bystričan, M. Král, Hrudík, Kohút, Guoth, Laššo, Kudlej – Kluka, F. Pekarčík, Šuba – L. Ružička, Dobrý, Priganc – Španko, P. Šťastný, Szalay – Ju. Gašparovič, Bečka, J. Hudec.
    HK Orange 20: Durný – D. Trška, Má. Grman, Košecký, Bdžoch, Hain, M. Jendroľ, Burzík, J. Danko – M. Sloboda, M. Murín, Pataky – Vybiral, P. Oško, Váňa – Žiak, J. Koyš, Horvath – Koziot, D. Pätoprstý, Mišuta.

Rozhodca: Píšťanský – Mráz, Frimmel