Mladá Boleslav – Olomouc 4:0 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HC Olomouc
cz Utorok 23.02.2016, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 40. kolo

59:42
    Zákeřný a naprosto zbytečný faul na Patrika Rypara, který chtěl ještě naposledy vystřelit na branku. Lukáš Spurný (OLO), který udeřil boleslavského útočníka opravdu nesportovně do hlavy, obdržel 5 minut + trest do konce utkání. Patrik Rypar je viditelně otřesen, snad bude v pořádku.

Menší trest odpyká Tomáš Ministr (OLO).

58:10
    Za brankou Olomouce se strhla bitka mezi Vojtěchem Němcem (MBL) a Janem Klvaňou (OLO), kterou však čároví rozhodčí brzy roztrhli, a tak nenechali ani jednoho soka vyniknout. Hráči byli vyloučeni na 2+2 minuty za hrubost.

52:31
    Hanáci jdou opět do čtyř. Dvě minuty za sekání dostal Matic Jeklič (OLO).

52:23
    Ondřej Žalud zavezl puk šikovně do pásma a poslal jej před brankoviště, kde chtěl bleskově dorážet Patrik Rypar. Puk si však cestu mezi tři tyče nenašel.

49:31
    Po podražení Radka Pořízka dostal menší trest za podražení Jan Kropáč (OLO).

49:18
    Bruslaři hrají ve výhodě!

45:43
    Tentokrát byli vyloučeni domácí. Menší trest za sekání obdržel Vojtěch Němec (MBL).

44:52
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nakonec se Středočeši přeci jen prosadili. K brance si najel STANISLAV BRZÁK, který i v pádu dokázal zakončit do horní části branky. Asistence: Denis Pätoprstý, Dominik Tůma.

43:40
    Jan Klvaňa (OLO) s dvouminutovým trestem za faul kolenem nesouhlasil, nic víc s tím ale nenadělal. Bruslaři mají k dispozici přesilovou hru.

36:08
    Na branku ujel Jiří Horák, jehož nájezd hasil sekáním Denis Pätoprstý (MBL), kterému náleží dvě minuty na trestnou lavici. Jiří Horák ještě rozhodnutí reklamuje, rád by asi samostatný nájezd. Jenže sudí je proti.

34:10
    Dvě minuty za sekání obdržel Tomáš Ministr (OLO). Domácí před sebou mají další přesilovku.

32:55
    Dnešní utkání sleduje 65 diváků.

30:59
    To se mockrát nevidí, z ofsajdu střílel Jan Mašek a puk zapadl až pod břevno Pospíšilovy branky. Gól ale samozřejmě platit nemůže.

26:17
    Jan Klvaňa (OLO) byl potrestán dvěma minutami za hákování Kroniho Musliua za olomouckou brankou.

25:31
    Podruhé už odchází na trestnou lavici Radek Pořízek (MBL), který dostal menší trest za držení protihráče.

22:42
    Menší trest za hru v šesti pro Olomouc byl nakonec zrušen, domácí střídačka sportovně uznala, že se o hru v šesti nejednalo a rozhodčí nakonec také souhlasili.

22:42
    Hostující trenér Petr Fiala s verdiktem rozhodčích nesouhlasí a odmítá poslat hráče na trestnou lavici!

22:01
    Hosté neuhlídali rychlého LUKÁŠE MOTLOCHA, který si najel do levého kruhu, odkud ukázkově zamířil pod břevno Pospíšilovy branky. Asistence: Radek Pořízek, Jan Mašek.

19:21
    Skvělá spolupráce těch nejstarších hráčů, které mají dnes Bruslaři k dispozici. Zdeněk Borovec vybojoval za brankou puk, který nahrál přímo na hůl STANISLAVA BRZÁKA, na kterého zívala horní část branky úplně prázdná. Bolelslavský útočník tedy zvedl puk, a prolomil tak své střelecké trápení. Asistence: Zdeněk Borovec.

18:07
    Na modré se napřáhl Jan Mašek a před brankou byl šikovně připravený LUKÁŠ MOTLOCH, od kterého se puk odrazil přímo do branky. Asistence: Jan Mašek, Denis Pätoprstý.

17:58
    Jenže hosté faulovali za vlastní brankou. Menší trest za vysokou hůl dostal Miroslav Kuba (OLO), počet hráčů na ledě se tak srovná.

17:44
    Domácí jdou do čtyř. Menší trest za držení hole obdržel Milan Dančišin (MBL).

11:09
    Do úniku se dostal Jan Beier, kterého podrazil Radek Pořízek (MBL). Vůbec bych se nedivil, kdyby rozhodčí odpískal nájezd, naštěstí pro domácí jsou z toho jen dvě minuty pro boleslavského útočníka.

10:28
    Rozhodčí si všimli, že hosté hráli v šesti. Za příliš mnoho hráčů na ledě byl vyloučen na dvě minuty Rok Macuh (OLO).

09:41
    Obrovská šance Mladé Boleslavi. Kroni Musliu mohl dorážet do odkryté brány, jenže se trestuhodně netrefil!

Vojtěch Drbohlav

Góly a asistencie: 19. Motloch (Mašek, Pätoprstý), 20. Brzák (Borovec), 23. Motloch (Pořízek, Mašek), 45. Brzák (Pätoprstý, Tůma)

BK Mladá Boleslav: Krofta (David Marek) – Mašek, Mattis, Uřidil, Mlčoch, Tůma, Žalud, Červinský – Musliu, Brzák, Pätoprstý, Rypar, Dančišin, Borovec (C), Pořízek, Planý, Němec, Motloch
    HC Olomouc: Pospíšil (Šoustal) – Nesvadba (C), Spurný, Klvaňa, Beutl, Holiš, Kališ, Kolovratník – Heža, Kropáč, Fejko, Malý, Horák, Ministr, Macuh, Dominik Marek, Jeklič, Beier, Kuba

Rozhodca: Battěk – M. Svoboda, Beránek