Chabarovsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Omsk – Novosibirsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Jekaterinburg – Jugra Chanty-Mansijsk 3:0 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Ufa – Novokuzneck 3:4 (kon.) | Togliatti – Nižnekamsk 3:6 (kon.)
Jaroslavľ – Záhreb 4:2 (kon.) | Kazaň – Barys 5:2 (kon.) | Novgorod – Čerepovec 4:5 (po pr.)
CSKA Moskva – Viťaz 2:4 (kon.) | Dinamo Minsk – S.Moskva 2:5 (kon.) | Helsinki – Petrohrad 3:1 (kon.)
Soči – HC Slovan 5:2 (kon.) | Riga – D. Moskva 1:0 (kon.)
HK Soči
5:2 (0:1, 4:0, 1:1)
HC Slovan Bratislava
Utorok 16.02.2016, 17:30 • Ľadový palác Boľšoj, Soči • KHL

55:44
    Príliš veľa hráčov na ľadovej ploche, Slovan zle striedal, presilovku si zahrá Soči. Trest za klub odsedí Bačík.

53:40
    Za hákovanie dostal dve minúty Semionov a Slovan dostal k dispozícii výhodu jedného muža v poli.

43:01
    Bačík dostal dve minúty za podrazenie a domáci tím dostal k dispozícii darovanú presilovú hru, súhlasím s trénerom Říhom, ktorý nad tým len s úsmevom kývol rukou, za toto dve minúty?

38:43
    Semionov dostal dve minúty za krosček a Slovan dostal k dispozícii presilovú hru päť na tri.

38:32
    Vylúčenie aj na strane domácich, na trestnú usadol Anisin, dve minúty za hrubosť.

35:18
    Šiška dostal dve minúty za podrazenie a presilovú hru bude hrať tím domácich.

30:50
    Rosandič dostal dve minúty za nedovolené bránenie a presilovú hru si teraz zahrajú domáci borci.

27:54
    Andrej Kosticyn dostal dve minúty za nedovolené bránenie, keď fauloval Rosandiča v strednom pásme, Slovan dostal k dispozícii ďalšiu presilovú hru v zápase.

23:23
    Miklík najskôr chyboval pukom a spoza bránky ho poslal pred bránku Garnetta, potom zatiahol za ručnú brzdu a za podrazenie dostal dve minúty.

19:20
    Skačkov dostal dve minúty za hrubosť a presilovku si opäť zahrajú chlapci v bielych dresoch.

07:44
    Maxwell dostal dve minúty za hákovanie a Slovan si zahrá prvú presilovú hru zápasu.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 30. Denis Kazionov, 32. Petersson (Maxwell), 34. Petersson (Maxwell, Skačkov), 38. Skačkov (Maxwell, Anisin), 53. Petersson (Maxwell, Wilson) – 9. Nagy (Barker, Sersen), 55. Skalický (Sersen, Kašpar)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Semionov, Jalasvaara, Wilson, Pajgin, Glazkov, Mamašev, Malevič – Krikunov, Ignatuškin (C), A. Kosticyn – Skačkov, Maxwell (A), Petersson – Ščegolkov, Dmitrij Kazionov (A), Denis Kazionov – Morozov, Jakupov, Anisin
    HC Slovan Bratislava: Garnett (Pavlas) – Barker, Sersen (A), Starosta, Švarný, Bačík, Rosandič – Tvrdoň, Kašpar, Nedorost – Jeglič, Tičar, Šťastný – Skalický, Šiška, Bartovič (C) – Miklík, Lušňák, Nagy (A)

Rozhodca: Kiseľov, Olenin – Palej, Otmachov

Diváci: 6.789