Michalovce – Lipt. Mikuláš 0:1 (kon.) | Topoľčany – Bardejov 1:3 (kon.) | Senica – Nové Zámky 2:3 (kon.)
Prešov – Detva 3:4 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
0:1 (0:0, 0:1, 0:0) Stav série: 2:2
HK 32 Liptovský Mikuláš
Utorok 16.02.2016, 17:00 • ZŠ Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off • Štvrťfinále

Je dobojované! Liptovský Mikuláš vyhral po góle Jakuba Sukeľa z 35. minúty 1:0 a vyrovnal stav série na 2:2! Rozhodujúci zápas na Liptove je na programe vo štvrtok o 17:00. (19:16:11)

59:15
    Domáci hrajú bez brankára Trenčana!

58:00
    Začala sa posledná dvojminútovka štvrtého zápasu.

55:00
    Liptáci držia najtesnejší možný náskok aj päť minút pred koncom zápasu.

52:00
    Do vypršania riadneho hracieho času ostáva už len osem minút.

50:00
    Zápas sa preklopil do záverečnej desaťminútovky riadneho hracieho času. Michalovce potrebujú vyrovnať, inak sa séria presťahuje znova do Liptovského Mikuláša.

46:44
    Domáci sú taktiež v plnom počte, a tak stále platí, že Liptáci vyhrávajú po Sukeľovom góle 1:0.

45:19
    Cibuľa je späť na ľade a začína skrátená presilovka hostí.

45:00
    Druhú tretinu vyhrali na strely domáci, keď vystrelili 14-krát. Liptáci skórovali zo svojich desiatich pokusov raz.

44:44
    Domáci si môžu spytovať svedomie, pretože vlastnou chybou sa pripravili o polovicu presilovky, keďže ich bolo na ľade šesť.

43:19
    Michalovce si zahrajú tretiu presilovku po tom, čo odchádza na trestnú lavicu za podrazenie krídelník Liptovského Mikuláša Ján Cibuľa.

40:01

V druhej tretine sme videli jeden gól, ktorý strelil hosťujúci Jakub Sukeľ. Oba tímy mali k dispozícii po jednej presilovej hre, no nedokázali ju využiť. Záverečná dvadsaťminútovka bude veľmi zaujímavá.

40:00

39:25
    Michalovce presilovku nevyužili a s najväčšou pravdepodobnosťou sa už stav do konca tretiny nezmení.

37:25
    Juraj Kuric (L. Mikuláš) dostal dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

35:30
    Dnešný zápas svojim priebehom pripomína prvý, ktorý sa hral na štadióne v Liptovskom Mikuláši. Bol veľmi chudobný na góly, no z výhry sa tešili Michalovce. Žeby dnes Mikuláš dokázal odísť s čistým štítom a odvráteným mečbalom?

34:30
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Liptáci otvárajú skóre štvrtého duelu tejto série! JAKUB SUKEĽ posiela hostí do vedenia! Asistencie si pri jeho góle pripisujú Peter Lichanec a Marek Uram.