Barcelona – Atlético Madrid 2:1 (kon.) | Eibar – Malaga 1:2 (kon.) | Getafe – Bilbao 0:1 (kon.)
Villarreal – Granada 1:0 (kon.) | Sociedad – Real Betis 2:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
2:1 (2:0)
Real Betis
Sobota 30.01.2016, 22:05 • Estadio Municipal de Anoeta • Španielska LaLiga • 22. kolo

90+2
    Joaquín dostal za zbytočné prostesty žltú kartu.

90+1
    Portillo vidí za taktický faul žltú kartu.

87
    Domáci mohli rozhodnúť! Carlos Vela dostal loptu do behu do vnútra šestnástky a snažil sa trafiť ju ku vzdialenejšej žrdi, no Adánova ruka bola rýchla!

73
    Práve Dani Ceballos sa šikovne uvoľnil vo vápne svojho súpera a chcel zakončiť, no padol na zem. Hostia si chceli vypýtať pokutový kop, no ou hlavného arbitra nepochodili.

72
    Daniel Ceballos prichádza do hry namiesto vyťaženého Francisca Varelu.

60
    Álvaro Cejudo dostal dodatočne kartu za tvrdý faul v strede ihriska.

58
    Rubén Pardo dostal žltý kartu po tom, čo vletel do súboja príliš ostro.

56
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Mikel Oiarzabal, prichádza Markel Bergara.
    51. Rubén Castro (RBE)

51
    Real Betis dal gól!
    Hostia strieľajú rýchly kontaktný gól! Protiútok Betisu zakončil RUBÉN CASTRO, ktorému nezištne prihral van Wolfswinkel a prvý menovaný poľahky upratal loptu do odkrytej časti brány.

46
    Rovnako striedali aj hostia. Ricky van Wolfswinkel začal druhý polčas namiesto Fabiana Ruiza.

46
    Domáci sa rozhodli počas polčasovej prestávky, že do druhej polovice zápasu nezasiahne Aritz Elustondo. Namiesto neho si zahrá Joseba Zaldúa.

36
    Francisco Molinero je prvým potrestaným hráčom dnešného zápasu. V súboji, kde nebola ani lopta poslal svojho súpera nekompromisne k zemi.

34
    Real Sociedad San Sebastian dal gól!
    Domáci vedú o dva góly a dostávajú na svoje kopačky väčšiu pohodu! Rubén Pardo, ktorý bol exekútorom priameho kopu poslal do stredu šestnástky výborný center a ten usmernil hlavou ku žrdi IŇIGO MARTÍNEZ!
    18. Xabi Prieto (RSC)

18
    Domáci sa dostávajú do vedenia. Litri sa na ľavej strane šikovne uvoľnil a následne posadil na hlavu XABIHO PRIETA parádny center a ten sa nemýlil! Adán dosiahol na loptu, no už ju nevytlačil.