Barcelona – Atlético Madrid 2:1 (kon.) | Eibar – Malaga 1:2 (kon.) | Getafe – Bilbao 0:1 (kon.)
Villarreal – Granada 1:0 (kon.) | Sociedad – Real Betis 2:1 (kon.)
Villarreal CF
1:0 (0:0)
Granada CF
Sobota 30.01.2016, 20:30 • Estadio El Madrigal (Villarreal) • Španielska LaLiga • 22. kolo

Zápas vo Villarreale sa skončil. Domáci zdolali Granadu 1-0 zásluhou gólu z 55. minúty, ktorý zaznamenal Soriano. Ten premenil pokutový kop, a zabezpečil domácim cenné 3 body.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:20:20)

90+3

90+3
    El-Arabi skúsil strelu z 20 metrov, ale jeho prízemný pokus smeroval vedľa ľavej žrde.

90+2
    Do domácej 16ky lietajú nebezpečné lopty, ale všetky končia pri hráčoch v žltých dresoch.

90+1
    Nahuel vidí žltú kartu za hru rukou.

90+1
    Prvá minúta nadstaveného času prináša tlak Granady, no zatiaľ bez ohrozenia domácej brány.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Hostia zahrávali priamy kop z cca 35 metrov, ale ten nepriniesol žiadnu príležitosť. Hra sa už presunula do stredu ihriska.

89
    Castillejo vidí žltú kartu po faule na Isaaca.

88
    Domáci sa dostali na útočnú polovicu, a outovými vhadzovaniami šikovne zbierajú cenné sekundy.

87
    Blíži sa úplný záver dnešného zápasu. Zo strany Granady je viditeľná snaha o záverečný tlak, ale domáci to zatiaľ zvládajú úplne bez problémov.

86
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Dos Santos, a nahradí ho Castillejo.

85
    Mario vidí žltú kartu po faule na Isaaca.

84
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Rochina, a nahradí ho Lopes.

84
    Granada sa usadila na útočnej polovici, a snaží sa niečo vymyslieť pred domácou 16kou. Domáci zatiaľ bránia veľmi dobre, a hostí k ničomu nepúšťajú.

83
    Na opačnej strane ofsajd Nahuela,a loptu tak získavajú hráči Granady.

82
    Isaac sa snažil predrať cez obrancov Villarrealu, ale bol z toho iba ďalší útočný faul. K lopte smeruje brankár Aréola.

81
    Isaac si v útoku počínal nedovolene, a hostia sa musia rýchlo vrátiť na vlastnú polovicu.

80
    Pred nami je posledných 10 minút dnešného zápasu. Pri lopte sú hráči Granady, ktorí smerujú do útoku.