Barcelona – Atlético Madrid 2:1 (kon.) | Eibar – Malaga 1:2 (kon.) | Getafe – Bilbao 0:1 (kon.)
Villarreal – Granada 1:0 (kon.) | Sociedad – Real Betis 2:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
2:1 (2:0)
Real Betis
Sobota 30.01.2016, 22:05 • Estadio Municipal de Anoeta • Španielska LaLiga • 22. kolo

72
    Daniel Ceballos prichádza do hry namiesto vyťaženého Francisca Varelu.

56
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Mikel Oiarzabal, prichádza Markel Bergara.

46
    Rovnako striedali aj hostia. Ricky van Wolfswinkel začal druhý polčas namiesto Fabiana Ruiza.

46
    Domáci sa rozhodli počas polčasovej prestávky, že do druhej polovice zápasu nezasiahne Aritz Elustondo. Namiesto neho si zahrá Joseba Zaldúa.