Dortmund – Ingolstadt 2:0 (kon.) | Leverkusen – Hannover 3:0 (kon.) | Augsburg – Frankfurt 0:0 (kon.)
Brémy – Hertha 3:3 (kon.) | Darmstadt – Schalke 0:2 (kon.) | Stuttgart – Hamburger 2:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
3:0 (1:0)
Hannover 96
Sobota 30.01.2016, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Nemecká Bundesliga • 19. kolo

Zápas v Leverkusene sa skončil. Hlavný rozhodca Welz v druhom polčase prekvapujúco nenadstavil ani minútu, a tak sa dnešný zápas končí po 90 minútach. V druhom dejstve sme sledovali veľmi dobrý zápas, najmä zo strany Leverkusenu. V 63. minúte zvýšil na 2-0 z pokutového kopu Hernández, a ten istý hráč upravil v 87. minúte na konečných 3-0. Domáci dnes zaslúžene zdolali Hannover, a pripisujú si cenné 3 body. (17:19:36)

90

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú hráči Leverkusenu, ktorí budú po faule na Wendella v strede ihriska zahrávať priamy kop.

88
    Dnešný zápas je definitívne rozhodnutý, hoci pred nami je ešte niekoľko minút hry. Pri lopte sú momentálne hráči domáceho tímu, ktorí by radi pridali štvrtý gól do siete Hannoveru.
    87. Javier HERNÁNDEZ - 3:0

87
    Bayer Leverkusen dal gól! V sieti Hannoveru končí tretia lopta. JAVIER HERNÁNDEZ dostal výbornú prihrávku od Kampla do pokutového územia, a z uhla prekonáva brankára Zielera.

87
    Rýchly protiútok domácim nevyšiel, pretože Hernández sa pri prihrávke za obranu Hannoveru ocitol v ofsajde.

86
    Lopta z rohového kopu končí v rukaviciach brankára Lena, a domáci smerujú do rýchleho protiútoku.

85
    Blíži sa záver dnešného zápasu. Maximin sa snažil vypáliť z veľkého uhla, ale Toprak jeho pokus zblokoval na rohový kop.

84
    Toprak si postrážil Maximina a lopta končí za čiarou. Ani táto akcia Hannoveru nepriniesla úspech.

83
    Rohový kop hráčom Hannoveru nevyšiel. Po útočnom faule Maximina sa musia rýchlo vrátiť na vlastnú polovicu.

82
    Almeida dostal veľmi dobrú prihrávku do 16ky domáceho tímu, ale následne pred bránou nenašiel Szalaia. Hostia budú zahrávať aspoň rohový kop.
    81. Hugo Almeida (HAN)

81
    Rohový kop nepriniesol žiadnu príležitosť, ale domáci ostávajú na útočnej polovici. Hosťom druhý polčas vôbec nevychádza.

80
    Do konca dnešného zápasu ostáva už iba 10 minút. Pri lopte sú hráči Leverkusenu, ktorí budú zahrávať rohový kop z pravej strany.