Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 2:5 (kon.) | Trnava – Bardejov 4:3 (kon.) | Detva – Michalovce 0:3 (kon.)
Nové Zámky – Pov. Bystrica 3:2 (kon.) | Prešov – Senica 4:5 (po pr.)
HK Detva
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Streda 18.11.2015, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

55:43
    Strelu Nikonova sa snažili usmerniť vo vzduchu do brány Buda a Fekiač, ale ani jeden nieje úspešný.

54:40
    Dvojgólový Peter Čížek dostáva dve minúty za podrazenie.

51:50
    A je po domácej presilovke za napadnutie dostáva dve minúty Jozef Sládok.

50:34
    Ivan Fedorko dostáva dve minúty za filmovanie.

48:01
    Domáci Branden Parkhouse dostáva dve minúty za hákovanie.

47:00
    Po strele Luntera tečoval puk Buda, ale ten tesne preletel popred bránu. Následne sa strhla mela pred Okoličánym, ale puk sa nepodarilo domácim dostať do brány.

45:36
    Dukla Michalovce dala gól!

Hindoš vysunul do brejku TOMÁŠA BÁNOVSKÉHO, ktorý prekonáva Polca po tretí raz v zápase.
    Asistencia: Matej Hindoš.

41:25

Po oslabení sa dostali hostia pred Polca a po prihrávke Luchnikova poslal puk pomedzi nohy Polca PETER ČÍŽEK.
    Asistencie: Gleb Luchnikov, Martin Drotár.

39:08
    Georgi Shangin dostáva dve minúty za držanie.

36:26
    Puk už letel do brány, ale hostia ho zázračne vo vzduchu odvrátili z brány. O záver pred Okoličánym sa postarala trojica Parobok, Balko, Blaško.

29:54
    Puk sa dostáva na hokejku Busilka, ktorý však bombou minul bránu.

24:54
    Vladimír Urban dostáva dve minúty za hákovanie Petra Luntera.

24:02
    Krásny semafór domáceho brankára Polca po zakončení Shangina.

22:13
    Na opačnej strane vytlačil Okoličány strelu Hájinika mimo bránu.

21:00

Na konci prvej minúty druhej tretiny poslal puk do pravého horného rohu Polca PETER ČÍŽEK.
    Asistencia: Gleb Luchnikov.

18:21
    Zorvan si takmer dal vlastný gól, keď zachytil prihrávku Drotára na Faitha, ale puk smerujúci do brány zachytil betónom Polc.

17:34
    Domáci Iľja Busilko je prvým vylúčeným domácim hráčom. Trest dve minúty dostáva za hákovanie.

15:13
    V oslabení po pravej strane prenikol Drotár a domáci Polc musí zasahovať.

14:15
    Predajnianskeho rana od modrej čiary tesne minule šibenicu brány Okoličányho.

13:45
    Matej Hinďoš dostáva dve minúty za hru s vysokou hokejkou.

12:50
    Domácim sa zatiaľ nedarí veľmi v útočnom pásme a hostia tak isto sa nedokážu dostať pred Polca. Zatiaľ je to bez väčšieho vzruchu v Detve.

07:14
    Hostia sú v štvorici.

06:02
    Geori Shangin dostáva dve minúty za krošček. Presilovka Detvy 5 na 3.

05:13
    Michalovčanov bolo na ľade veľa a za to dostávajú dve minúty. Odsedí si ho Tomáš Bánovský.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 21. Čížek (Luchnikov), 42. Čížek (Luchnikov, Drotár), 46. Bánovský (Hindoš)

HK Detva: Polc (Korytár) – Predajniansky, Lunter, Sládok "A", Zorvan, MAčkovič, Busilko, Jendroľ – Buda "A", Fekiač, Hájnik – Ambróz, Srnka "C", Ŕíha – Kanaet, Blaško, Parhouse – Parobok, Balko, Nikonov. Tréner: M. Ihnačák.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Okoličány (Petro) – Dolgoš, Hančák, Shangin, Voronov, Urban, Buraľ, Boboš – Drotár, Klouda, Faith "C" – Čížek, Hunďoš, Luchnikov – Schnelly, Huňady, Fedorko – Salnikov, Jenčo, Banovský. Tréner: Š. Tóth.

Rozhodca: Adamec – Valo, Vido.