Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 2:5 (kon.) | Trnava – Bardejov 4:3 (kon.) | Detva – Michalovce 0:3 (kon.)
Nové Zámky – Pov. Bystrica 3:2 (kon.) | Prešov – Senica 4:5 (po pr.)
HK Detva
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Streda 18.11.2015, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

45:36
    Dukla Michalovce dala gól!

Hindoš vysunul do brejku TOMÁŠA BÁNOVSKÉHO, ktorý prekonáva Polca po tretí raz v zápase.
    Asistencia: Matej Hindoš.

41:25

Po oslabení sa dostali hostia pred Polca a po prihrávke Luchnikova poslal puk pomedzi nohy Polca PETER ČÍŽEK.
    Asistencie: Gleb Luchnikov, Martin Drotár.

21:00

Na konci prvej minúty druhej tretiny poslal puk do pravého horného rohu Polca PETER ČÍŽEK.
    Asistencia: Gleb Luchnikov.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 21. Čížek (Luchnikov), 42. Čížek (Luchnikov, Drotár), 46. Bánovský (Hindoš)

HK Detva: Polc (Korytár) – Predajniansky, Lunter, Sládok "A", Zorvan, MAčkovič, Busilko, Jendroľ – Buda "A", Fekiač, Hájnik – Ambróz, Srnka "C", Ŕíha – Kanaet, Blaško, Parhouse – Parobok, Balko, Nikonov. Tréner: M. Ihnačák.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Okoličány (Petro) – Dolgoš, Hančák, Shangin, Voronov, Urban, Buraľ, Boboš – Drotár, Klouda, Faith "C" – Čížek, Hunďoš, Luchnikov – Schnelly, Huňady, Fedorko – Salnikov, Jenčo, Banovský. Tréner: Š. Tóth.

Rozhodca: Adamec – Valo, Vido.