Motor ČB – Kladno 9:7 (kon.) | Jihlava – Most 2:0 (kon.) | Šumperk – Prostějov 6:2 (kon.)
Ústí n/L – Slavia 1:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:3 (po pr.) | Havířov – Třebíč 2:3 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
SK Kadaň
cz Streda 18.11.2015, 18:00 • Kalich Arena • Chance Liga (CZ) • 24. kolo

Kadaň nakonec rozhoduje při přesilové hře v prodloužení zásluhou Marka Račuka, který si zároveň dnes připsal hattrick.

Děkuji za pozornost a příště na počtenou. (20:17:34)

62:46
    Kadaň právě vstřelila branku!
    I potřetí se trefuje MAREK RAČUK střelou od modré. Kotouč trefil růžek Svobodovy branky. Asistence: Jaroslav Mrázek.

62:12
    Kaše již dvakrát střílel na Svobodu. Ten vždy pohotovým zákrokem zabránil nebezpečí.

61:35
    Mrázek střílel od modré. Kotouč se odrazil od Svobodova betonu přímo do ochranné sítě.

61:23
    Na dvě minuty si půjde v prodloužení sednout Aleš Pavlas (LTM) za podražení.

60:30
    Pod palbu se první dostává Dlouhý.

60:01

Kadaň v poslední třetině vyrovnala a o výherci tak rozhodne až pětiminutové prodloužení či po případě samostatné nájezdy.

58:54
    O puk probíhají bitvy za bránou domácích.

57:50
    Domácí jsou pod tlakem. Třetina se blíží konci a stav je stále nerozhodný.

Dnešní utkání sleduje 870 diváků.

56:50
    Černý zmařil přihrávku domácích a sám se rozjel proti Svobodovi. Ten bleskurychlým mávnutím ruky puk zastavil.

56:34
    Kališníci mají puk pod kontrolou, ale do útoku se jim nedaří dostat.

55:47
    Litoměřická brána odjela až k mantinelům. Vhazovat se bude v pravém kruhu pro vhazování

Daniel Chládek

Góly a asistencie: 30. Beránek (Ondráček, Pavlas), 40. Beránek (Ondráček, Pavlas) – 36. Račuk (Drtina), 44. Račuk (Kaše, Mrázek), 63. Račuk (Mrázek)

HC Stadion Litoměřice: Svoboda (Pavelka) – Plášil, Krstev, Čáp, Pavlas, Bílek, Šulc, Piegl – Kalla, Valášek, Vantuch – Ondráček, Nedvídek, Beránek – Kopta, Troliga, Pavlík – Krátoška, Berger, Mi. Procházka. Trenér: Říha.
    SK Kadaň: Dlouhý (Dvořák) – Mrázek, Tejnor, Szathmáry, Trefný, Rohan, Drtina, Černý – Kadlec, Kaše, Račuk – Chrpa, Hejcman, Hlava – Vrána, Dušek, Veselý – Sloboda, Šťovíček, Vaněk. Trenér: Beck.

Rozhodca: Schmejkal – Toman, Šmika