Orange 20 – Zvolen 3:6 (kon.)
HK Orange 20
3:6 (2:2, 0:2, 1:2)
HKM Zvolen
Streda 18.11.2015, 17:30 • ZŠ Vladimíra Dzurillu, Bratislava • Tipos Extraliga (SR)

V tretej tretine sa domácim podarilo streliť kontaktný gól, Zvolen ale žiadnu drámu nepripustil a dvoma gólmi v rýchlom slede si poistil vedenie a bez zbytočnej nervozity doviedol zápas do víťazného konca. Konečný výsledok 3:6, Zvolen zvíťazil zaslúžene. (19:42:30)

59:45
    Brabenec nabil medzi kruhy voľnému Baginovi, ktorý mieri vysoko nad.

59:16
    Zvolen útočí, prvý útok zavrel domácich v pásme.

57:35
    Zvolen dal gól!

Exhibícia hostí, ktorí si už so súperom robia čo chcú, TOMÁŠ ŠKVARIDLO najprv veľkú šancu nepremenil, to sa ale podarilo o pár sekúnd neskôr, keď sa presadil po prihrávkach Klímu a Miseneva!

56:02

Zvolen zrejme definitívne rozhoduje o osude tohto stretnutia. Mladíci sa dopustili chybičky v obrane, do úniku sa dostal JAN SEMORAD, ktorý si blafákom položil Škorvánka a posiela svoj tím do vedenia o dva góly!

55:45
    Mráz, Klhufek a Zuzin sa udržali hodnú chvíľu v pásme, točili to tam, avšak nezakončili.

54:56
    Misenev vystrelil, korčuľoval mu ešte Jurík v tandeme, doraziť už nestihol, ani sme sa nenazdali a na druhej strane už musel zasahovať Baroš.

54:19
    Koch bekhendom neprepálil klbko tiel, tento úsek hry patrí domácim.

53:08
    Brabenec vpálil do pásma, našiel Semorada, ten Puliša, ktorý je odzbrojený. Následne Koch aj Galis strieľajú do Barošových betónov.

52:12
    Jendroľ vystrelil k vzdialenejšej tyčke, ale tesne minul.

51:54
    Zuzin na F. Fekiača, ktorému puk ušiel, postrážil si ale, aby sa k nemu nedostal domáci hráč.

50:55
    Tempo hry trošku poľavilo, už nevidíme až toľko šancí, ako v prvých dvoch tretinách.

50:16
    Sloboda vyhadzuje cez všetky čiary.

49:55
    Baginova strela si vyslúžila potlesk publika, Hrenák vyrazil betónmi.

49:39
    Brána je posunutá, chvíľu sa nehrá.

49:26
    Domáci majú ešte 10 minút na to, aby sa pokúsili vyrovnať, celý zápas sa držia na dostrel. Uvidíme, či sa im to podarí.

49:02
    Na druhej strane zakročil Hrenák a podržal puk.

48:20
    20-ka je naďalej aktívna, v šanciach sa ocitli Šiška a Milý.

Daniela Mesíková

Góly a asistencie: 1. Milý (Hrušík, Sloboda), 5. Galis (Ondruš, Studenič), 48. Klenko (Ondruš, Meliško) – 3. Žilka (Zuzin), 18. Puliš (Bagin, Brabenec), 25. Krejči (Misenev, Andersons), 34. Puliš (Brabenec), 57. Semorad (Puliš, Bagin), 58. Škvaridlo (Misenev, Klíma)

HK Orange 20: Hrenák – Koch, Meliško, Sloboda, Jendroľ, Moravčík, Ivanič, Novák, Košecký – Sukeľ J., Surový, Briestenský – Hrušík, Šiška, Milý – Galis, Sádecký, Studenič – Tatár, Ondruš, Klenko
    HKM Zvolen: Baroš – Bagin, Demiters, Krejči, Andersons, Fekiač F., Pokovič, Zuzin, Ivan – Semorad, Brabenec, Puliš – Misenev, Klíma, Škvaridlo – Klhufek, Mráz, Jurík – Ďalga, Fekiač V., Žilka

Rozhodca: Štefík – Kollár, Výleta