Boston – San Jose 4:5 (kon.) | Buffalo – Dallas 1:3 (kon.) | Philadelphia – LA Kings 2:3 (0:1 po s.n.)
Columbus – St. Louis 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 4:3 (kon.) | Toronto – Colorado 5:1 (kon.)
Nashville – Anaheim 3:2 (kon.) | Calgary – NJ Devils 3:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
Philadelphia Flyers
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Los Angeles Kings
cz Streda 18.11.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Ode mne je to pro dnešek již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (03:58:45)

Marián Gáborík (LAK) – 0+0, čas na ledě 14:07, 1 střela

Hráči Los Angeles nakonec dotáhli zápas k vítěznému konci. A to i přesto že ještě minutu před koncem prohrávali 1:2. Ale 56 vteřin před závěrečnou sirénou srovnal skóre zápasu Lucic a jelikož v prodloužení branka nepadla, rozhodovaly nájezdy. V nich se jako jediný prosadil Kopitar a dokonal tak obrat Kings.

Anže KOPITAR - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Los Angeles Kings.

Samostatné nájezdy začínají.

Tohle bylo to pravé bláznivé prodloužení 3 na 3, které si fandové v NHL mohou vychutnávat od letošní sezóny. Domácí měli minimálně 5 obrovských gólových příležitostí, ale Quick se vybičoval k úžasnému výkonu. Překonat Gáboríkem se nenechal ani Mason a my tak jdeme na nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:12
    Neuvěřitelný Quick drží Kings v zápase. Sám asi ani neví jak nyní zastavil střelu Bellemara po dalším brejku dva na jednoho.

63:40
    Hosté přežili i závar dva na jednoho, který zakončoval Raffl.

63:19
    Gostisbehere pálí těsně vedle.

63:12
    Střela Gostisbehera sražena do ochranné sítě.

Michal Borovan

Góly a asistencie: 4. Gostisbehere (Giroux, Voráček), 52. Giroux (Voráček, Zotto) – 16. McBain (Martinez, Pearson), 60. Lucic (Toffoli, Muzzin), rozh. náj. Kopitar