Bayern – Kolín nad Rýnom 4:0 (kon.) | Leverkusen – Stuttgart 4:3 (kon.) | Hannover – Frankfurt 1:2 (kon.)
Mainz – Brémy 1:3 (kon.) | Darmstadt – Wolfsburg 0:1 (kon.) | Ingolstadt – Hertha 0:1 (kon.)
SV Darmstadt 98
0:1 (0:0)
VfL Wolfsburg
Sobota 24.10.2015, 15:30 • Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) • Nemecká Bundesliga • 10. kolo

90+2
    Rosenthal mal v samom závere veľkú šancu, keď sa odrazená lopta k nemu dostala aj s veľkou dávkou šťastie. V dobrej pozícii však opäť bránu minul.

83
    Posledné striedanie v zápase znamená, že ihrisko opustí Niemeyer, na posledných približne 10 minút nastúpi Rosenthal.

79
    Vieirinha, bez ktorého by tento gól určite nebol je okamžite striedaný, jeho miesto zaujme Schürrle.
    78. Daniel CALIGIURI - 0:1

78
    VfL Wolfsburg dal gól! Predsa sme sa dočkali! Vieirinha dostal dobrú prihrávku do behu, obskočil si brankára, prihral Dostovi, ktorý bol chrbtom k bráne a tak len prihral DANIELOVI CALIGUIRIMU, ktorý svojou bombou prestrelil všetko čo mu stálo v ceste.

78
    Rausch má toho očividne dosť a určite je rád, že je v 78. minúte striedaný Kempem.

76
    V hre sa nepokračovalo príliš dlho, Dante zozadu nešetrne zostrelil protihráča, za svoj zákrok vidí aj žltú kartu.

75
    Následne strieda aj tím hostí, Caligiuri na poslednú štvrťhodinu nahradí Draxlera.

74
    Prvý raz v zápase strieda domáci Darmstadt, zápas predčasne končí pre Garicsa, toho nahradí Jungwirth.

65
    Prichádza prvé striedanie v zápase, z ihriska odchádza Guilavogui, opačným smerom vybieha Arnold.
    64.

64
    A mohli sme sa ho dočkať už teraz! Dante krásne v šestnástke našiel Dosta, ten sa obtočil okolo súpera, vystrelil, avšak tesne vedľa.

62
    Ďalšiu žltú kartu vidí Wagner, ten fauloval na polovici súpera, avšak nebolo to zrejme úmyselné, navyše sa protihráčovi okamžite ospravedlňoval.

59
    Prichádza prvý kartový trest v zápase, za to že nepríjemne trafil achilovku súpera ju uvidí Rausch.

54
    Domáci tím sa v podstate prvý raz v druhom polčase dostal za stredovú čiaru a hneď z toho bola nebezpečná situácia. Na prudký center si nabiehala hneď dvojica útočníkov, no ani jeden z hráčov loptu nezasiahol. Tá tak presvišťala okolo ľavej tyče.

42
    Tak toto bola obrovská šanca! Heller sa krásnym sólom dokázal preštrikovať do šestnástky hneď cez trojicu hráčov a navyše stihol prihrať Rauschovi, ktorý zakončoval v sklze, no úplne prázdnu bránu netrafil!

Andrej Marienka

Góly: 78. D. Caligiuri

Karty:   59. Rausch (DAM), 62. Wagner (DAM) – 76. Dante (WOF)

Držení míče: 29 % : 71 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 6:13. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:16.
    SV Darmstadt 98: Mathenia – Garics (74. Jungwirth), Sulu, Caldirola, J. Díaz – Heller, Niemeyer (83. Rosenthal), Gondorf, Rausch (78. Kempe) – Sailer – Wagner.
    Náhradníci: Załuska – M. Vrančić, Stroh-Engel, Rosenthal, Kempe, Jungwirth, Rajković.

VfL Wolfsburg: Benaglio – Träsch, Naldo, Dante, Ricardo Rodríguez – Vieirinha (79. Schürrle), Guilavogui (65. Arnold), Gustavo, Draxler (75. D. Caligiuri) – Dost, M. Kruse.
    Náhradníci: Casteels – Schäfer, Klose, D. Caligiuri, Schürrle, S. Jung, Arnold.

Rozhodca: Perl – Assmuth, Siewer