Bastia – Caen 1:1 (kon.) | Évian TG – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Guingamp – Toulouse 2:1 (kon.)
Lille – Marseille 0:4 (kon.) | Lyon – Bordeaux 1:1 (kon.) | Monaco – Metz 2:0 (kon.)
Montpellier – Paríž 1:2 (kon.) | Nantes – Lorient 1:1 (kon.) | Nice – Lens 2:1 (kon.)
Remeš – Rennes 1:0 (kon.)
Olympique Lyon
1:1 (1:1)
Girondins Bordeaux
cz Sobota 16.05.2015, 21:00 • Stade de Gerland • Ligue 1 Uber Eats

Pro dnešek je to ode mě vše, já přeji krásný zbytek dnešního dne plného zajímavých sportovních výsledků. Někdy příště napočtenou. (22:54:12)

Máme dobojováno. Druhý poločas nám nabídl sice pár šancí, ale ani jednu branku. Lyon si touto remízou zajistil druhé místo v Ligue 1. Naopak šance fotbalistů z Bordeaux na evropské poháry se kvůli výhrám Marseille a Saint-Etienne definitivně vzdálily.

90+3

90+3
    Poslední chvilky snažení hostů byly zastaveny aktivní hrou Lyonu v obranné činnosti.

90+2
    Pro který si ale naskočil Carrasso. Dnešní zápas tak za pár vteřin vstoupí do poslední minuty.

90+2
    Ještě jedna šance pro domácí. Po faulu na levé straně následuje zajímavý přímý kop.

90+1
    Hraje se na polovině Lyonu, ale následně tam zahrál nedovoleně Chantôme.

90
    Čtvrtý rozhodčí zápasu nastavuje hru o další tři minuty. Poznáme v nich vítěze, nebo zůstane stav stále vyrovnaný?

90
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Diego Rolán, přichází Isaac Thelin.

88
    Roh jsme viděli i na druhé straně, ale ten byl méně nebezpečnější, než ten na straně druhé.

87
    Míč letěl na zadní tyč, kde se snažil zakončovat Nicolas Pallois, jehož pokus mířil do branky, ale tam byla ruka domácího obránce! Tady se měla pískat penalta.

86
    Ten byl zakonče jedovatou střelou Wahbiho Khazriho, kterou Lopes vyrazil. Následuje další roh.

85
    Po levé straně zahrozili i fotbalisté Girondins a jejich snaha byla odměněna alespoň rohem.

85
    Nakonec se ani tato střela nepovedla a opět to připomínalo spíše ragbyový pokus.

84
    Ale následně mohou být další problémy. Z třiceti metrů může branku Bordeaux ohrozit Alexandre Lacazette.

84
    Na Carrasa se vrhl jeden z hráčů a oba ve stejný moment kopli do míče. Naštěstí pro hosty se míč odrazil správným směrem.

83
    Lyon měl k dispozici rohový kop, po kterém se do míče opřel jeden z obránců. Na přední tyči se mu ale nepovedlo ohrozit brankáře Carrasa.

81
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Arnold Mvuemba.