Bastia – Caen 1:1 (kon.) | Évian TG – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Guingamp – Toulouse 2:1 (kon.)
Lille – Marseille 0:4 (kon.) | Lyon – Bordeaux 1:1 (kon.) | Monaco – Metz 2:0 (kon.)
Montpellier – Paríž 1:2 (kon.) | Nantes – Lorient 1:1 (kon.) | Nice – Lens 2:1 (kon.)
Remeš – Rennes 1:0 (kon.)
SC Bastia
1:1 (1:1)
SM Caen
cz Sobota 16.05.2015, 21:00 • Stade Armand Césari, Furiani • Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:49:23)

Je konec. Sledovali jsme vyrovnaný duel mezi Bastií a Caen, který nakonec skončil nerozhodně 1:1. Domácí byli o něco aktivnější, ale směrem dopředu se jim nedařilo a hosté si tak odvezli cenný a vytoužený bod.

90+3

90+2
    Jeden z domácích hráčů se prodral do vápna, ale jeho přízemní střela Vercoutrera nepřekonal.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Florian Marange, přichází Djibril Cissé.

87
    Domácí sází vše na útočnou kartu, tak uvidíme, zda se jim to vyplatí. Je před námi posledních zhruba pět minutek.

85
    Žlutou kartu dostává Sloan Privat (SM Caen).

83
    Následnou akci domácích ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.

81
    Rychlý útočný výpad hostů skončila jen nepřesnou přihrávkou a na tahu je tak opět Bastia.

80
    Stále se hraje na polovině Caen, ale daleko od branky, kterou střeží Vercoutre.

78
    Hosté se už pouze brání. Domácí se stále tlačí dopředu, ale zatím se žádná jejich akce ve druhém poločase neujala. Nutno dodat, že celek Caen skvěle brání.

76
    I tentokrát se hosté dokázali ubránit a stále tak drží cennou remízu.

76
    Další rohový kop pro Bastii.

75
    Ani ze svého pátého rohu ale domácí celek nic nevytěžil. Stále však zůstává u míče.

74
    Rohový kop pro Bastii.

73
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Nicolas Benezet, přichází Julien Féret.

72
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Julian Palmieri.

70
    Je před námi posledních dvacet minutek a Bastia hraje s Caen stále 1:1. Bude to ještě hodně zajímavé a máme se na co těšit.