Perm – Kubaň Krasnodar 1:0 (kon.) | Arsenal Tula – Groznyj 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Kazaň 3:0 (kon.)
PFK Arsenal Tula
1:1 (1:1)
FK Achmat Groznyj
cz Sobota 16.05.2015, 15:30Ruská Premier Liga

Dnes je to ode mne vše, budu se s vámi těšit zase někdy na shledanou. Příjemné odpoledne! (17:29:39)

Máme tady konec tohoto napínavého zápasu. Ve druhém poločase jsme se branky nedočkali, a tak se oba týmy loučí s dnešním kláním za stavu 1:1. Arsenal Tula nezískal tolik potřebné 3 body, ale každopádně i pouhý 1 bod by jim stále mohl pomoci. Vzhledem k oběma poločasům je remíza dnes spravedlivá.

90+5
    Múcha zachraňuje remízu.

90+4
    Múcha opět zasahuje! Teď si znovu poradil s unikajícím Mauríciem a zachraňuje tak alespoň nerozhodné skóre.

90+3
    Domácí jsou teď již opravdu v časové tísni, do hry se zapojuje i brankář Múcha.

90+2
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Ablay Mbengue, přichází Marcin Komorowski.

90+1
    Hlavní sudí bude nastavovat 4 minuty.

90
    Kuzyaev nehezky zajel do Tesáka, ale hlavní sudí volí jen slovní domluvu.

89
    Míč se nebezpečně pohyboval ve vápnu Těreku, ale nakonec se hosté ubránili celé situaci.

88
    Další přímý kop pro domácí.

87
    Do zakončení se dostal Ljach, ale i on dnes mířil nepřesně.

86
    Jenže balón pouze prolétl skrz vápno hostů za postranní čáru.

85
    Těrek zdržuje jak jen se dá, domácí budou zahrávat rohový kop.

84
    Múcha si připisuje veledůležitý zákrok před unikajícím Mbenguem.

82
    Adílson si však nedokázal míč ideálně připravit.

82
    Těrek se bez sebemenších problémů ubránil a navíc se teď žene do útoku.

81
    Po faulu Maurícia má Arsenal možnost dalšího přímého kopu.

80
    Žlutou kartu dostává Andrej Ljach (FC Arsenal Tula).

79
    Domácím již pěkně tečou nervy, v gólové akci je přerušil opět čárový rozhodčí, ale z opakovaných záběrů bylo vidět, že se o ofsajd nejednalo.