Bastia – Caen 1:1 (kon.) | Évian TG – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Guingamp – Toulouse 2:1 (kon.)
Lille – Marseille 0:4 (kon.) | Lyon – Bordeaux 1:1 (kon.) | Monaco – Metz 2:0 (kon.)
Montpellier – Paríž 1:2 (kon.) | Nantes – Lorient 1:1 (kon.) | Nice – Lens 2:1 (kon.)
Remeš – Rennes 1:0 (kon.)
AS Monaco
2:0 (1:0)
FC Metz
cz Sobota 16.05.2015, 21:00 • Stade Louis II., Monako • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:50:05)

Je dobojováno! Monako slaví zisk tří bodů, Méty odjíždí sice s prázdnou, ale rozhodně v dnešním utkání hosté nezklamali, naopak, podali velmi sympatický výkon.

90+3

90+1
    Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je již rozhodnuto, Monako si vedení pohlídá.
    Valère GERMAIN - 2:0

88
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto, Bernardo Silva pláchl po levém křídle, nacentroval do vápna, kde si naběhl VALÈRE GERMAIN, jenž ve skluzu dokázal dopravit míč do branky.

88
    Daleký odkop od branky Mét, Germain se ale dostal k míči.

86
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Valère Germain.

85
    Další změnu v sestavě plánují domácí, do hry se chystá Germain.

83
    Volný kop hostů, ve vzdálenosti zhruba třiceti metrů od branky soupeře.

80
    Ještě deset minut zbývá Monaku k vítězství, byť hodně vydřeném, nad snaživým soupeřem, který ale stále může zabojovat o nějaký ten bod.

77
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Yannick Ferreira-Carrasco, přichází Nabil Dirar.

76
    Lavička Monaka připravuje střídání, do hry se dostane Nabil Dirar.

75
    Ofsajdem končí útočná akce Monaka, hosté získávají zadarmo míč.

72
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Juan Manuel Falcon, přichází Modibo Maïga.

72
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Fakhreddine Ben Youssef, přichází Kévin Lejeune.

72
    Ten domácí rozehráli z pravé strany, Kondogbia vystřihl ve vápně Mét efektní "nůžky", ale bez úspěchu.