Bastia – Caen 1:1 (kon.) | Évian TG – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Guingamp – Toulouse 2:1 (kon.)
Lille – Marseille 0:4 (kon.) | Lyon – Bordeaux 1:1 (kon.) | Monaco – Metz 2:0 (kon.)
Montpellier – Paríž 1:2 (kon.) | Nantes – Lorient 1:1 (kon.) | Nice – Lens 2:1 (kon.)
Remeš – Rennes 1:0 (kon.)
FC Nantes
1:1 (1:1)
FC Lorient
cz Sobota 16.05.2015, 21:00Ligue 1 Uber Eats

Dnes jsme mohli sledovat poměrně vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Mírně lepším týmem byli domácí, jenž si hlavně v druhé půli vytvořili více šancí a dokázali se dostat do několika zajímavých zakončení, ale dnes v bráně kouzlil Lecomte, jenž je o gól připravil. Hosté si v druhé půli moc nevytvořili a pravděpodobně s výsledkem 1:1 jsou spokojeni. Oba dva týmy dnes berou po bodě. To je pro dnešek ode mě vše a já se těším u dalšího onlajnu nashledanou. (22:49:11)

90+4

90+4
    Ale ten neznamenal žádné ohrožení soupeřovy branky.

90+3
    V závěru zápasu budou hosté rozehrávat rohový kop.

90+3
    Běží poslední vteřiny druhé půle, míč se nachází na kopačkách domácích.

90+2
    Zápas se již pouze dohrává. Ani jeden z týmu se již nikam nežene.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Audel, kterého nahradí Bangoura.

89
    Do zakončení se teď dostal Guerreiro, ale jeho rána končí vysoko nad břevnem domácí branky.
    Dnešní zápas sledovalo i slušné množství hostujících fanoušků.

88
    Držení míče: 55:45%

86
    Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Mesloub, kterého nahradí Abdullah.

82
    Nkoudou mohl poslat svůj tým do vedení, když přebral skvělou přihrávku za obranu a poté se řitíl sám na golmana, volil střelu mezi nohy Lecomteho, ale ten šel hned k zemi a jeho pokus vyráží. Skvělý zákrok.

81
    Hosté prakticky nehrají vůbec s míčem, domácí mají velký tlak.

80
    Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Bammou, kterého nahradí Deaux.

75
    Auu, tohle mohlo bolet... Djilobodji zajel ze zadu do Ayewa, jenž okamžitě spadnul na trávník. Hlavní sudí toto počínání oceňuje žlutou kartou.

74
    Ne a ne se dostat do šance... Obrana hostů pracuje v druhé půli velmi kompaktně a domácí k ničemu nepouští.