Espanyol – Barcelona 0:2 (kon.) | Atlético Madrid – Elche 3:0 (kon.) | Getafe – Levante 0:1 (kon.)
Sociedad – Villarreal 0:0 (kon.)
Atlético Madrid
3:0 (0:0)
Elche CF
Sobota 25.04.2015, 18:00 • Estadio Vicente Calderón (Madrid) • Španielska LaLiga

86
    Striedanie v tíme Elche CF: z ihriska odchádza Pedro Mosquera, prichádza Franco Rodrigo Fragapane.

79
    Standing ovation pre dvojgólového hrdinu dnešného stretnutia Griezmanna, ktorého desať minút pred koncom vymieňa Raúl Jiménez.

78
    Striedanie v tíme Elche CF: z ihriska odchádza Jonathas, prichádza Cristian Herrera.

73
    Striedanie v tíme Elche CF: z ihriska odchádza Garry Mendes Rodrigues, prichádza Álvaro Giménez Candela.

69
    Dvadsať minút pred koncom prichádza k druhému domácemu striedaniu v zápase. Strelca druhého gólu Raúla Garcíu nahradí Saúl.

49
    Brazílsky ľavý obranca Guilherme Siqueira už v zápase napokon pokračovať nebude. Štyri minúty po zmene strán ho nútene nahrádza Juanfran.